Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
cristi2011
Grup: membru
Mesaje: 345
22 Mar 2015, 10:54

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Buna ziua
Pentru domnul Aurel:Cu respect -este replica ilustra al unui om care stie sa gandeasca!
Iar pentru domnul Cristi2011 justitiarul( anonim deocamdata):"Cand vulpea nu poate sa ajunga la struguri zice ca sunt prea acrii"
Orice asemanare cu eroii de roman este cu totul intamplatoare!


Domnule, parca aveati treaba multa...
Ce sa zic, dvs sunteti tare ne-anonim.
Continuati cum doriti, dar sincer, in locul dvs m-as retrage discret, ridicati penibilul la cote mondiale, continuand in acest mod, dupa ce ati fost demascat pentru niste ordinarii.
Incetati sa va comportati ca si cum aici ne-am nascut toti ieri, poate va merge cu "clientii" dvs, aici insa slabe sanse.
Dvs sunteti ceea ce se cheama un "scam-artist". Nu vad mare diferenta intre dvs si aia de inseala prin diverse metode pe net.Evident, tupeul este maxim.

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
31 Mar 2015, 02:56

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Ahaa, deci unii fraieri il intreaba pe el, el vine si da problema aici, iar apoi da raspunsul contra cost "clientului".
Tare metoda de a facut bani. Asta e, e taxa pe prostie in definitiv, daca aia care-l intreaba nu pot sa vina ei sa scrie aici, sau pe nenumarate alte site-uri de gen. Totusi, a te da doctor/etc cand nu esti, imi aduce a inselaciune, fapta prevazuta in codul penal.
Asta e, intotdeauna au existat smecheri care sa profite de fraieri, e in gena romanului.
Cum sa-l crezi pe unul care scrie pe net ca-i doctor, si de ce sa-i dai bani sa-ti rezolve probleme, cand poti veni sa postezi TU, aici, nu printr-un intermediar care iti ia banii degeaba?


Apropo de "gena romanului" cred de fapt se cauta fraieri fara frontiere. De exemplu (si sunt convins ca a postat in multe alte locuri)

http://www.citylocal.co.uk/cities/Luton/freeadvert_Math_lessons_77848.html


---
Pitagora,
Pro-Didactician


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47509 membri, 58517 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ