Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » M1-2
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
creatza
Grup: membru
Mesaje: 5
22 Feb 2007, 19:10

[Trimite mesaj privat]

M1-2    [Editează]  [Citează] 

de ce nu mai rezolvati variante si la M1-2 ?la M1-1 sunt foarte multe rezolvate iar la M1-2nimic in plus.ne-ati uitat?avem si noi nevoie de ajutor nu numai cei de la M1-1.va rog sa mai afisati subiecte si la M1-2 k si noi avem nevoie.multumesc

INGERAS
Grup: membru
Mesaje: 53
22 Feb 2007, 18:22

[Trimite mesaj privat]


creatzo ai mare dreptate fata de cei de la M1-1 noi avem cele mai putine subiecte faceti ceva si in privinta noastra si noi dam bacul la mate nu numai cei de la M1_1


---
INGERAS
creatza
Grup: membru
Mesaje: 5
22 Feb 2007, 18:43

[Trimite mesaj privat]


sper ca de acum incolo sa ne dea si noua mai multa atentie.

creatza
Grup: membru
Mesaje: 5
22 Feb 2007, 18:47

[Trimite mesaj privat]


ingerasule ma bucur ca nu sunt singura care am aceeasi parere.sa speram ca avem si noi mai multa bafta si sa ne dea si noua o mana mai mare de ajutor.nu ca pana acum.SPERRRRRRRRRRRR

andreea bianca
Grup: membru
Mesaje: 22
22 Feb 2007, 19:07

[Trimite mesaj privat]


si eu sunt de la M 1 2,dar nu va dau dreptate.de ce? pai...sa va spun cum procedez eu: lucrez singura variantele de la matematica(am 2 3 culegeri cu teorie si 5 6 caiete din anii trecuti langa mine) si ce nu stiu intreb,fie pe forum,fie profesorul de la clasa sau cel de la pregatire.pentru ce vreti mai multe variante rezolvate?sa va mintiti ca stiti sa le faceti,cum nu stiti ceva sa va uitati pe cele rezolvate si sa aveti impresia ca stiti?mai bine lucrati singuri si pe masura ce apar subiectele rezolvate doar va verificati...cred ca e mai eficient.si aveti rabdare,vor aparea si la noi mai multe rezolvari!pana atuci lucrati ca sa aveti ce verifica!
nu va suparati pe mine,si eu am impresia ca sunt in criza de timp...dar nu e nici o solutie sa avem rezolvarile pe tava,daca nu muncesti nu stii!ori,nu cred ca voi vreti rezolvarile pentru a le invata pe derost...


---
"fericit e acela care se bucura pentru ceea ce are,ci nu acele care sufera pentru ceea ce nu are!"
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
22 Feb 2007, 19:10

[Trimite mesaj privat]


Primele 4 mesaje cred ca sunt mai potrivite in sectiunea "Cutia cu sugestii". Va rugam sa postati in sectiunea "Bacalaureat" intrebari in legatura cu probleme din variante nepostate si intrebari/informatii care pot fi de folos si celorlalti utilizatori ai pro-didactica.ro.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47511 membri, 58527 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ