Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » proba D stiinte ale naturii sau M1 2
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
bunnster
Grup: membru
Mesaje: 3
02 Feb 2007, 22:08

[Trimite mesaj privat]

proba D stiinte ale naturii sau M1 2    [Editează]  [Citează] 

buna seara pitagora,la proba D M1 2 nu se prea inghesuie nimeni si am vazut ca aveti doar Varianta 1 rezolvata. dati tare cu M1 informatica (aveti o gramada rezolvate acolo), noi restul am ramas pe-afara... oricum, e f.f. tare si suntem fericiti. si mai am o intrebare cu fizica nu va ocupati, tot la profilul acesta? subiectele sunt urate rau, mai ales subiectele II, B si C. si daca nu, se ocupa cineva, si daca nu, de ce nu? asta-i tot deocamdata. noapte buna...

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
02 Feb 2007, 01:55

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
buna seara pitagora,la proba D M1 2 nu se prea inghesuie nimeni si am vazut ca aveti doar Varianta 1 rezolvata. dati tare cu M1 informatica (aveti o gramada rezolvate acolo), noi restul am ramas pe-afara... oricum, e f.f. tare si suntem fericiti.


Nu va ingrijorati, in curand vor incepe sa curga si la M1_2. Veti avea timp mai decat suficient sa le lucrati pentru Bacalaureat.


[Citat]
si mai am o intrebare cu fizica nu va ocupati, tot la profilul acesta? subiectele sunt urate rau, mai ales subiectele II, B si C.


Pentru Bacalaureatul 2007 nu va bazati pe noi la fizica.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Selena
Grup: membru
Mesaje: 3
02 Feb 2007, 13:10

[Trimite mesaj privat]


informatica....?


---
Pana si florile de gheata au o formula matematica...
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
02 Feb 2007, 22:08

[Trimite mesaj privat]


Pentru Bacalaureatul 2007 veti gasi pe ProDidactica.ro numai rezolvari la matematica.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47511 membri, 58527 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ