Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » variantele
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
madelinna
Grup: membru
Mesaje: 1
01 Feb 2007, 18:11

[Trimite mesaj privat]

variantele    [Editează]  [Citează] 

care este criteriul dupa care se publica variantele aici? sua nu exista o anumita ordine? oricum sunteti cei mai tari ca faceti atsa.... ne sunteti de ajutor

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
01 Feb 2007, 11:59

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
care este criteriul dupa care se publica variantele aici? sua nu exista o anumita ordine? oricum sunteti cei mai tari ca faceti atsa.... ne sunteti de ajutor


Criteriul este oarecum aleator. Insa probabil ca am gresit, trebuia s-o luam cu inceputul si astfel am fi fost probabil in rand cu toata lumea. Daca tot este aleator, sugereaza-ne tu o varianta.


---
Euclid
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
01 Feb 2007, 12:03

[Trimite mesaj privat]


Apropo, s-ar putea sa schimbam si stilul. Deoarece subiectele I si II plictisesc pe toata lumea, poate vom incepe prin a ne limita numai la III si IV. Primele doua subiecte sunt super-standard, iar III si IV contin numai cateva idei, care se tot repeta si/sau combina prin cele 100 de variante.

Asteptam pareri pro si contra.


---
Euclid
activ10
Grup: membru
Mesaje: 33
01 Feb 2007, 13:37

[Trimite mesaj privat]


poate plictisesc pe unii ( primele 2 subiecte), dar cu punctajul obtinut la ele ajungi la nota 6, si e foarte important sa nu ai nici o scapare la ele;
de aceea cred ca ar fi de folos rezolvarile la primele 2 subiecte( chiar daca unele se mai repeta);
cum ati procedat pana acum ( cu rezolvare completa) e foarte bine si ar fi si mai bine daca ati proceda asa si in continuare;
succes!


---
prostii sunt trecatori, prostia e eterna
AlinaE
Grup: membru
Mesaje: 2
01 Feb 2007, 14:39

[Trimite mesaj privat]


si eu cred ca este f bine cum ati procedat pana acum .. pe mine nu ma plictisesc ba chiar m-am corectat de cateva ori cu ajutorul rez voastre..apropo ti si yo sa va multumesc pt efortul pe care il faceti pt ca noua sa ne fie mai usor

kikiss
Grup: membru
Mesaje: 13
01 Feb 2007, 15:35

[Trimite mesaj privat]


si eu sunt tot de pararea ca publicarea rezolvarilor de la I SI II este buna desi unele se repeta.so...speram sa ramana la fel si in continuare si va multumim pentru ajutorul oferit

kikiss
Grup: membru
Mesaje: 13
01 Feb 2007, 16:52

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
care este criteriul dupa care se publica variantele aici? sua nu exista o anumita ordine? oricum sunteti cei mai tari ca faceti atsa.... ne sunteti de ajutor


Criteriul este oarecum aleator. Insa probabil ca am gresit, trebuia s-o luam cu inceputul si astfel am fi fost probabil in rand cu toata lumea. Daca tot este aleator, sugereaza-ne tu o varianta.


eu as dori sa va rog daca tot ati cerut o parere sa faceti in ordine ca variantele adica la m1 sunt 1 si 2 si apoi f multe pe la sfarsit.astept 3,4,5,6,7,8,9.merci frumos si stiu capana la urma o sa le avem pe toate oricum.

andryi
Grup: membru
Mesaje: 2
01 Feb 2007, 18:11

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
care este criteriul dupa care se publica variantele aici? sua nu exista o anumita ordine? oricum sunteti cei mai tari ca faceti atsa.... ne sunteti de ajutor


Criteriul este oarecum aleator. Insa probabil ca am gresit, trebuia s-o luam cu inceputul si astfel am fi fost probabil in rand cu toata lumea. Daca tot este aleator, sugereaza-ne tu o varianta.



si eu sunt de parere ca ati procedat bine pana acum cu rezolvarile variantelor si ar fi o idee foarte buna sa procedati la fel si in continuare;
ati facut o treaba foarte buna si sunt multi elevi care se bazeaza foarte mult pe primele 2 subiecte ( sa le faca fara greseala), de aceea cred ca e esential sa apara si rezolvarile lor;
bafta!

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47511 membri, 58527 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ