Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » FELICITARI
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1] [2]  »   [Ultima pagină]
Autor Mesaj
activ10
Grup: membru
Mesaje: 33
18 Feb 2007, 18:53

[Trimite mesaj privat]

FELICITARI    [Editează]  [Citează] 

felicitari pt munca depusa , ne-ati dat o mana mare de ajutor rzolvant atatea subiecte de M 1 1 (care sunt cele mai grele); felicitari pt orele ''pierudte''
in fata calculatorului pt a redacta aceste rezolvari;
desi nu ati castigat nici un beneficiu material , ati castigat tot respectul si lauda mea; mai rar oameni ca voi, care sa se bucure pt binele facut altora;
imi cer scuze pt toti cei care v-au bagat de vina si v-au acuzat ca va miscati prea incet;
BRAVO si bafta in continuare!!!


---
prostii sunt trecatori, prostia e eterna
Anakin
Grup: membru
Mesaje: 17
28 Jan 2007, 11:46

[Trimite mesaj privat]


intradevar, ati facut un lucru bun..ma gandeam acum ce ar fi sa skimbe astia in februarie toate subiectele la M1? :D


---
Anakin
roxa
Grup: membru
Mesaje: 1
28 Jan 2007, 12:54

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
intradevar, ati facut un lucru bun..ma gandeam acum ce ar fi sa skimbe astia in februarie toate subiectele la M1? :D


nu cred....caci s'a anuntat doar afisarea subiectelor corectate.......nu si schimbate..


---
free your mind
paulstiopei
Grup: membru
Mesaje: 4
28 Jan 2007, 15:24

[Trimite mesaj privat]


n`au cum fiindca s-au platit bani grei celor care le-au facut ...
sa schimbe subiectele...adica pe toate ar inseamna alte 5 miliarde aruncate!

Rhadu
Grup: membru
Mesaje: 1
28 Jan 2007, 18:06

[Trimite mesaj privat]


Vreau si eu sa va felicit ptr initiativa si sa va multumesc.Unii colegi de-ai meu rezolva subiecte la meditatii,insa eu nu dispun de acesti bani asa prin intermediul vostru pot sa-mi verific si eu cunostintele).Astept cu nerabdare sa postati si subiectele de la M1_2.
Bafta la toti!

kikiss
Grup: membru
Mesaje: 13
31 Jan 2007, 21:16

[Trimite mesaj privat]


intradevar in lumea asta mai sunt oameni k-lumea.multumim ca ati publicat rezolvarile si sa speram ca la vara toti o sa fim fericiti si cu note mari 10

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
31 Jan 2007, 21:41

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
intradevar in lumea asta mai sunt oameni k-lumea.multumim ca ati publicat rezolvarile si sa speram ca la vara toti o sa fim fericiti si cu note mari 10


Chestia asta ar fi un enorm dezavantaj. La ce ar folosi sa ia toata lumea 10 la bac ?


---
Euclid
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
31 Jan 2007, 21:55

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
intradevar in lumea asta mai sunt oameni k-lumea.multumim ca ati publicat rezolvarile si sa speram ca la vara toti o sa fim fericiti si cu note mari 10


Chestia asta ar fi un enorm dezavantaj. La ce ar folosi sa ia toata lumea 10 la bac ?
Subscriu! Bacalaureatul are (cel putin) doua scopuri:

- sa verifice faptul ca absolventii au un nivel considerat minimal necesar. Aceasta se realizeaza prin faptul ca cine nu ia 5 pica. Daca toata lumea ar lua peste 5 ar fi foarte bine, inseamna ca populatia tarii este suficient de educata.

- sa ierarhizeze absolventii dupa competente, aceste ierarhii putand servi pe viitor pentru triere la alte scoli, sau angajatorilor, etc. Daca toti ar lua 10 nu ar mai exista nici o ierarhie, ar fi ca un campionat de fotbal cu 18 campioane din 18 participante.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
activ10
Grup: membru
Mesaje: 33
31 Jan 2007, 21:56

[Trimite mesaj privat]


euclide, eu cred ca e imposibil sa inveti pe derost toate subiectele si dupa parerea mea doar cine stie cu adevarat matematica o sa se descurce
nu-ti fa probleme ca aproape sigur cei care o sa invete rezolvarile pe din afara o sa clacheze , fiind prea stresat
in pus avem 400 de subiecte in total pt bac


---
prostii sunt trecatori, prostia e eterna
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
31 Jan 2007, 22:52

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
euclide, eu cred ca e imposibil sa inveti pe derost toate subiectele si dupa parerea mea doar cine stie cu adevarat matematica o sa se descurce
nu-ti fa probleme ca aproape sigur cei care o sa invete rezolvarile pe din afara o sa clacheze , fiind prea stresat
in pus avem 400 de subiecte in total pt bac


De acord. Dar...

TOATE subiectele pe care le-am vazut noia pana acuma necesita NUMAI 4-5 idei in punctele mai dificile. Ele se tot repeta. De aceea nu cred ca departajarea din partea superioara a "clasamentului" va fi posibila.


---
Euclid
alinutza
Grup: membru
Mesaje: 16
15 Feb 2007, 23:19

[Trimite mesaj privat]


Pt unu care pur si simplu copiaza rezolvarile date de voi, eu cred ca va fi destul de dificil ca sa ia o nota mare ... este adevarat ca ramai cu idei din ceea ce ai facut...dar ca sa poti spune ca ai inteles trebuie sa le faci si singur...parerea mea


---
Ali
[1] [2]  »   [Ultima pagină]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47511 membri, 58527 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ