Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2009 » problema logare
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
sfcandrey2
Grup: membru
Mesaje: 5
28 Jun 2009, 09:35

[Trimite mesaj privat]

problema logare    [Editează]  [Citează] 

Am cont pe acest site cu user-ul "sfcandrey", si sunt abonat pentru Mt1, si nu ma mai pot loga, imi spune ca ori sunt utilizator neactivat sau parola gresita. Am dat recuperare parola, si tot nu merge...
Care sa fie problema?

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
27 Jun 2009, 17:11

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am cont pe acest site cu user-ul "sfcandrey", si sunt abonat pentru Mt1, si nu ma mai pot loga, imi spune ca ori sunt utilizator neactivat sau parola gresita. Am dat recuperare parola, si tot nu merge...
Care sa fie problema?


Acest cont a fost blocat deoarece ati incalcat conditiile de utilizare si studiem sa luam si alte masuri in conformitate cu Legea drepturilor de autor.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
sfcandrey2
Grup: membru
Mesaje: 5
27 Jun 2009, 17:15

[Trimite mesaj privat]


Stati putin ca nu inteleg, ce reguli am incalcat? adica ce am facut mai exact?
Eu am dat cont-ul unui prieten acum 2 zile sa se uite pe niste rezolvari, probabil o fi facut el ceva? Mi-ati blocat contul exact acum cand aveam si eu nevoie, pentru ca mai lucram weekend-ul acesta, chiar nu inteleg.

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
27 Jun 2009, 17:31

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Stati putin ca nu inteleg, ce reguli am incalcat? adica ce am facut mai exact?
Eu am dat cont-ul unui prieten acum 2 zile sa se uite pe niste rezolvari, probabil o fi facut el ceva? Mi-ati blocat contul exact acum cand aveam si eu nevoie, pentru ca mai lucram weekend-ul acesta, chiar nu inteleg.


Poate va ajuta sa intelegeti

http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=562101&pid=6699466&st=0&#entry6699466


---
Pitagora,
Pro-Didactician
sfcandrey2
Grup: membru
Mesaje: 5
27 Jun 2009, 17:59

[Trimite mesaj privat]


V-am trimis mail si v-am explicat, daca as fi vrut neaparat sa va copiez rezolvarile, as putea foarte usor sa o fac si de pe contul acesta. Dar v-am rugat frumos sa-mi deblocati contul pentru a nu mai da 10 euro, dintre care cred ca doar 5 vin la d-vostra, ca sa mai lucrez in aceste 2 zile...
Daca nu aveti incredere, va pot trimite copie dupa buletin, si in cazul in care am sa postez rezolvarile copiate de pe site-ul acesta, ma puteti actiona in instanta.
V-am rugat...

sfcandrey2
Grup: membru
Mesaje: 5
27 Jun 2009, 20:18

[Trimite mesaj privat]


Imi dati si mie un raspuns va rog frumos?

sfcandrey2
Grup: membru
Mesaje: 5
28 Jun 2009, 08:29

[Trimite mesaj privat]


De ce nu-mi raspundeti si mie la mailuri sau pe forum? pentru ca vad ca celorlalti useri le puteti raspunde...

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
28 Jun 2009, 09:35

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
De ce nu-mi raspundeti si mie la mailuri sau pe forum? pentru ca vad ca celorlalti useri le puteti raspunde...

Nu mai avem ce raspunde. Aceasta discutie este incheiata din momentul in care ati incalcat conditiile de utilizare.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58496 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ