Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2009 » Rezolvarile 2009 sunt publicate in iBac
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
08 Apr 2009, 17:05

[Trimite mesaj privat]

Rezolvarile 2009 sunt publicate in iBac    [Editează]  [Citează] 

In zona iBac a pro-didactica.ro sunt publicate toate rezolvarile subiectelor de bacalaureat 2009 la matematica.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
ovidiusteffan
Grup: membru
Mesaje: 1
10 Mar 2009, 12:37

[Trimite mesaj privat]


multumim

mariagavris
Grup: membru
Mesaje: 94
10 Mar 2009, 15:19


Am si eu o intrebare. As vrea sa ma abonez si eu la IBac M1 si M2 si tot astept email-ul de la dumneavoastra pentru a putea plati. Cam cat dureaza pana la primirea acestui email?Multumesc


---
FAnamaria
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
10 Mar 2009, 17:27

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am si eu o intrebare. As vrea sa ma abonez si eu la IBac M1 si M2 si tot astept email-ul de la dumneavoastra pentru a putea plati. Cam cat dureaza pana la primirea acestui email?Multumesc


Ati completat formularul de comanda optand pentru plata la banca?


---
Pitagora,
Pro-Didactician
mariagavris
Grup: membru
Mesaje: 94
10 Mar 2009, 18:06


[Citat]
[Citat]
Am si eu o intrebare. As vrea sa ma abonez si eu la IBac M1 si M2 si tot astept email-ul de la dumneavoastra pentru a putea plati. Cam cat dureaza pana la primirea acestui email?Multumesc


Ati completat formularul de comanda optand pentru plata la banca?

Da si mi se spuen sa astept email-ul cu ceva formular si nu am primit nimic. Sa mai incerc inca o data?


---
FAnamaria
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
10 Mar 2009, 18:09

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
[Citat]
Am si eu o intrebare. As vrea sa ma abonez si eu la IBac M1 si M2 si tot astept email-ul de la dumneavoastra pentru a putea plati. Cam cat dureaza pana la primirea acestui email?Multumesc


Ati completat formularul de comanda optand pentru plata la banca?

Da si mi se spuen sa astept email-ul cu ceva formular si nu am primit nimic. Sa mai incerc inca o data?


Trimiteti-mi un mesaj la pitagora@pro-didactica.ro cu numele de utilizator folosit si ziua cand ati facut comanda si rezolvam problema. Probabil folositi un cont de email pe yahoo si mesajul nostru v-a fost directionat in folderul de spam.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
lastun
Grup: membru
Mesaje: 1
08 Apr 2009, 13:26

[Trimite mesaj privat]

precizare    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
In zona iBac a pro-didactica.ro sunt publicate toate rezolvarile subiectelor de bacalaureat 2009 la matematica.


Am achitat contravaloarea facturii pro-forma la Bank Post azi dimineata si inca nu am primit codul de acces.
Va rog sa-mi spuneti cat timp dureaza de la confirmarea efectuarii platii cu ordin de plata (prin e-mail, conform procedurii stabilite de pro-didactica) pana la trimiterea de catre pro-didactica a codului de acces? Bank Post a facut incasarea si virarea in contul pro-didactica si a emis un "ordin de incasare", asa se numeste. Daca aceasta este o problema (faptul documentul nu se numeste "ordin de plata" ci "ordin de incasare"), va pot trimite un fisier pdf cu copia documentului emis de banca.

Va multumesc


---
Bogdan
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
08 Apr 2009, 17:05

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
In zona iBac a pro-didactica.ro sunt publicate toate rezolvarile subiectelor de bacalaureat 2009 la matematica.


Am achitat contravaloarea facturii pro-forma la Bank Post azi dimineata si inca nu am primit codul de acces.
Va rog sa-mi spuneti cat timp dureaza de la confirmarea efectuarii platii cu ordin de plata (prin e-mail, conform procedurii stabilite de pro-didactica) pana la trimiterea de catre pro-didactica a codului de acces? Bank Post a facut incasarea si virarea in contul pro-didactica si a emis un "ordin de incasare", asa se numeste. Daca aceasta este o problema (faptul documentul nu se numeste "ordin de plata" ci "ordin de incasare"), va pot trimite un fisier pdf cu copia documentului emis de banca.

Va multumesc


Am primit mesajul d-voastra cu dovada platii (nu are nici o importanta cum se numeste acel act) si l-am trimis persoanei care se ocupa cu contabilitatea la noi. Veti primi codul de acces in cel mult cateva ore.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47504 membri, 58500 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ