Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT2 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
brebenela
Grup: membru
Mesaje: 87
30 May 2008, 20:54

[Trimite mesaj privat]


vedeti pe la sfarsit la sub 3 lipsesc rezolvari


---
brebenela
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
30 May 2008, 20:59

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
vedeti pe la sfarsit la sub 3 lipsesc rezolvari

Multumim pentru sesizare. Rezolvarile sunt acolo, doar ca se pare ca etichetele din baza de date au unele neconcordante. Le remediem cat de curand.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
minu
Grup: membru
Mesaje: 1
20 Jun 2008, 17:50

[Trimite mesaj privat]


cand dau la imprima imi scoate lipsa unele randuri din cauza neincadrarii in pagina.
nu se pot delimita rezolvarile dupa marimea si numarul de pagini sau aveti poate mai simplu toate rezolvarile intr`un format pdf?
daca se poate plz


---
sdafsdg
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
20 Jun 2008, 18:35

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
cand dau la imprima imi scoate lipsa unele randuri din cauza neincadrarii in pagina.
nu se pot delimita rezolvarile dupa marimea si numarul de pagini sau aveti poate mai simplu toate rezolvarile intr`un format pdf?
daca se poate plz


Aceasta problema ar trebui sa se poata rezolva din meniul imprimantei de la formatul paginii.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
alynutzzz4u
Grup: membru
Mesaje: 1
21 Jun 2008, 14:07

[Trimite mesaj privat]


as avea si eu o intrebare....am primit codul de activare prin sms am activat si aku am acces la culegere dar nu le pot downloada decat imprima dC? eu am nevoie sa le downloadez pentru me dc nu pot asta?pentru ca e fff greu sa iau fiecare subiect in parte si sa-l downloadez...totusi am platit pentru asta si cred ca ar trebui sa le pot avea pe calc,sau nu?

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
21 Jun 2008, 20:45

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
as avea si eu o intrebare....am primit codul de activare prin sms am activat si aku am acces la culegere dar nu le pot downloada decat imprima dC? eu am nevoie sa le downloadez pentru me dc nu pot asta?pentru ca e fff greu sa iau fiecare subiect in parte si sa-l downloadez...totusi am platit pentru asta si cred ca ar trebui sa le pot avea pe calc,sau nu?


Rezolvarile noastre sunt optimizate pentru consultare online si nu avem o optiune de download.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
illegal
Grup: membru
Mesaje: 5
28 Jun 2008, 20:37

[Trimite mesaj privat]


Am si yo intrebare: Subiectele sunt rezolvate complet, de la A la Z ?


---
Nothing
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
29 Jun 2008, 07:49

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am si yo intrebare: Subiectele sunt rezolvate complet, de la A la Z ?

Zona iBac contine rezolvarile complete ale tuturor variantelor.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Briella
Grup: membru
Mesaje: 2
20 Sep 2008, 20:42


Am si eu o intrebare...cand va putea fi folosita din nou sectiunea iBac 2008? :-s

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
21 Sep 2008, 20:15

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am si eu o intrebare...cand va putea fi folosita din nou sectiunea iBac 2008? :-s


Lucram la imbunatatire si va mai dura cateva zile. Speram ca de la 1 octombrie sa fim gata. Vom anunta pe pagina principala de indata ce introducem noua zona de pregatire pentru Bacalaureat 2009.


---
Pitagora,
Pro-Didactician


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58500 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ