Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT2 » Subiecte
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
17 Jun 2008, 18:14

[Trimite mesaj privat]

Subiecte    [Editează]  [Citează] 

In aceasta parte a Forumului, nici un utilizator nu va mai putea deschide vreun subiect nou ci doar raspunde la cele existente. Voi crea pentru fiecare varianta cate un thread si oricine are intrebari legate de una din problemele acelei variante le poate posta ca reply. Orice intrebare care nu are legatura cu vreuna din variante dar are legatura cu Bacalaureatul 2008 poate fi postata in "Bacalaureat 2008".

In acest mod, sper sa nu mai avem aceasi intrebare de 3-4 ori.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Juana
Grup: membru
Mesaje: 28
04 Mar 2008, 20:48

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
In aceasta parte a Forumului, nici un utilizator nu va mai putea deschide vreun subiect nou ci doar raspunde la cele existente. Voi crea pentru fiecare varianta cate un thread si oricine are intrebari legate de una din problemele acelei variante le poate posta ca reply. Orice intrebare care nu are legatura cu vreuna din variante dar are legatura cu Bacalaureatul 2008 poate fi postata in "Bacalaureat 2008".

In acest mod, sper sa nu mai avem aceasi intrebare de 3-4 ori.


Ma bucur sa aud asta.
Fiecare varianta in parte sa aiba cate un subiect (nu n subiecte deschise) si sa le iei pe toate la rand in caz de ai o nelamurire.



---
Oana Dumitrascu
brebenela
Grup: membru
Mesaje: 87
05 Mar 2008, 07:15

[Trimite mesaj privat]


dar daca vreau eu sa deschid o varianta care nu este pusa pana acum,se poate?sau numai dumneavoastra le deschideti?


---
brebenela
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
05 Mar 2008, 08:07

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
dar daca vreau eu sa deschid o varianta care nu este pusa pana acum,se poate?sau numai dumneavoastra le deschideti?


Daca nu am apucat sa creez un subiect pentru varianta dorita, dati-mi de stire prin mesaj personal.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
irynuca
Grup: membru
Mesaje: 11
05 Mar 2008, 10:06

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
dar daca vreau eu sa deschid o varianta care nu este pusa pana acum,se poate?sau numai dumneavoastra le deschideti?


Daca nu am apucat sa creez un subiect pentru varianta dorita, dati-mi de stire prin mesaj personal.


Dar.rezolvarile??cand le mai puneti :| ca noi de la dvs asteptam.pai in ritmul asta nu terminam nici 10 variante pana in aprilie cand vor aparea toate.numai la cei de la m1 faceti rezolvari.la noi ciu-ciu...


---
Sunt nebuna de legat,dute dracu ca te bat :D
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
05 Mar 2008, 10:12

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
[Citat]
dar daca vreau eu sa deschid o varianta care nu este pusa pana acum,se poate?sau numai dumneavoastra le deschideti?


Daca nu am apucat sa creez un subiect pentru varianta dorita, dati-mi de stire prin mesaj personal.


Dar.rezolvarile??cand le mai puneti :| ca noi de la dvs asteptam.pai in ritmul asta nu terminam nici 10 variante pana in aprilie cand vor aparea toate.numai la cei de la m1 faceti rezolvari.la noi ciu-ciu...


Nu facem nici un fel de discriminari intre MT1 si MT2, membrii ai echipei noastre lucreaza la ambele. Rezolvari vor apare in curand intr-un ritm din ca in ce mai rapid. Probabil veti simti diferenta incepand din week-end.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
florin123
Grup: membru
Mesaje: 3
06 Mar 2008, 22:06

[Trimite mesaj privat]


Nu va suparati am si eu o intrebare!!! Rezolvarile scanate nu pot fi facute mai frumos untr-un format pdf. ceva??? Si in caz ca pot copia rezolvarile sunt bune asa corecte?? n-au greseli???? Multumesc mult!!!


---
Salutare
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
06 Mar 2008, 23:09

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Nu va suparati am si eu o intrebare!!! Rezolvarile scanate nu pot fi facute mai frumos untr-un format pdf. ceva??? Si in caz ca pot copia rezolvarile sunt bune asa corecte?? n-au greseli???? Multumesc mult!!!


In stanga ecranului aveti un Meniu care contine BAC2008. Acolo gasiti rezolvari in format pdf. Echipa noastra nu va pune rezolvari scrise de mana si scanate.

Rezolvarile postate sunt preliminare. In principiu sunt corecte, dar mai pot avea scapari minore (in special de tipar). In momentul in care pe ele va scrie "rezolvari finale" vor fi deja trecute prin verificari. In plus subiectele vor mai suferi modificari la 12 aprilie, deci va trebui sa adaptam si rezolvarile.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
petru89
Grup: membru
Mesaje: 1
10 Mar 2008, 12:57

[Trimite mesaj privat]

Rezolvari Matematica     [Editează]  [Citează] 

Are cineva idee cand se vor publica rezolvarile subiectelor de matematica...??? totusi mai sunt 4 luni si consider ca pe langa matematica mai sunt multe alte materii pe care trebuie sa le tratam...asa ca poate faceti si dvs ceva in acest scop. Multumesc anticipat


---
Acon
mariagavris
Grup: membru
Mesaje: 94
11 Mar 2008, 00:01


[Citat]
[Citat]
dar daca vreau eu sa deschid o varianta care nu este pusa pana acum,se poate?sau numai dumneavoastra le deschideti?


Daca nu am apucat sa creez un subiect pentru varianta dorita, dati-mi de stire prin mesaj personal.

Va rog sa creati si subiecte de la 20 incolo ca altii sunt mai avansati. Multumesc


---
FAnamaria
uniqk
Grup: membru
Mesaje: 1
11 Mar 2008, 16:49

[Trimite mesaj privat]

URGENT    [Editează]  [Citează] 

am si eu o intrebare daca se poate noi cei de la seral pe ce variante dam pe cele vechi sau pe cele noi k toata lumea se zvoneste k o sa dam pe cele vechi pana la urma pe care variante dam stiti cumva multumesc


---
cip


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47501 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ