Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT1 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
24 May 2008, 10:48

[Trimite mesaj privat]


Rezolvarile problemelor de bac, programa MT1, sunt din acest moment complete. Puse cap la cap in format A4, acestea reprezinta

  • 1000 de probleme!
  • 1006 pagini (fara 'gauri')
  • 162 figuri



---
Euclid
revolt
Grup: membru
Mesaje: 15
24 May 2008, 12:07


[Citat]
[Citat]
am trimis comanda de 2 zile si n-am primit mail cu factura nici acum ...cine ma poate ajuta si pe mine ?


Trimiteti un email la office@pro-didactica.ro (mentionati datele esentiale: nume de utilizator, nume, prenume).

Problema este notorie: in multe cazuri, yahoo catalogheaza e-mailul nostru drept 'spam'. In mod normal ar trebui sa-l gasiti in folderul 'bulk' sau 'spam'


am trimis si mail unde ati spus ...si tot nu am primit nimic ...am rugat in mail sa fiu contactat pe belinschi.catalin@gmail.com


---
Catalin
X3M
Grup: membru
Mesaje: 2
26 May 2008, 18:04

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Rezolvarile problemelor de bac, programa MT1, sunt din acest moment complete. Puse cap la cap in format A4, acestea reprezinta

  • 1000 de probleme!
  • 1006 pagini (fara 'gauri')
  • 162 figuri



Unde anume se poate gasi aceasta varianta "legata" (pusa cap la cap) a variantelor de subiecte. M-ar interesa o comanda!

rsdumitru
Grup: membru
Mesaje: 1
27 May 2008, 18:31


am trimis nr referinta de la bancpost, nu am primit pe mail inca nici un cod de acces


---
rsdumitru
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
27 May 2008, 20:09

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
[Citat]
am trimis comanda de 2 zile si n-am primit mail cu factura nici acum ...cine ma poate ajuta si pe mine ?


Trimiteti un email la office@pro-didactica.ro (mentionati datele esentiale: nume de utilizator, nume, prenume).

Problema este notorie: in multe cazuri, yahoo catalogheaza e-mailul nostru drept 'spam'. In mod normal ar trebui sa-l gasiti in folderul 'bulk' sau 'spam'


am trimis si mail unde ati spus ...si tot nu am primit nimic ...am rugat in mail sa fiu contactat pe belinschi.catalin@gmail.com

Banuim ca intre timp ati gasit in multitudinea de conturi e-mail pe care le folositi si mesajele noastre.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
27 May 2008, 20:12

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
Rezolvarile problemelor de bac, programa MT1, sunt din acest moment complete. Puse cap la cap in format A4, acestea reprezinta

  • 1000 de probleme!
  • 1006 pagini (fara 'gauri')
  • 162 figuri



Unde anume se poate gasi aceasta varianta "legata" (pusa cap la cap) a variantelor de subiecte. M-ar interesa o comanda!

Vom oferi peste cateva luni o versiune "print on demand" a unui asemenea volum.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
27 May 2008, 20:13

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
am trimis nr referinta de la bancpost, nu am primit pe mail inca nici un cod de acces


Cand ati trimis acest mesaj catre office@pro-didactica.ro? In principiu verificarea cu banca poate dura mai multe ore.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
X3M
Grup: membru
Mesaje: 2
28 May 2008, 14:26

[Trimite mesaj privat]


Pentru utilizatorii platitori, variantele din Zona iBaC 2008 vor ramane in varianta actuala? De exemplu, mie mi-ar fi mult mai usor sa pot printa si sa invart de pe foi, cu ochii in PC e dificil. Daca printez direct pagina, fiindca sunt puse in format PNG, ies cu scris alb pe font negru, killer pentru imprimanta. Ar fi mult mai utila o varianta PDF cum este la sectiunea Bac 2008. Banuiesc ca asa le aveti, si nu cred ca ar fi un mare sacrificiu urcarea lor in format PDF (sau doc), fie si impartite in 1000, cate unul pentru fiecare problema.

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
28 May 2008, 21:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Pentru utilizatorii platitori, variantele din Zona iBaC 2008 vor ramane in varianta actuala? De exemplu, mie mi-ar fi mult mai usor sa pot printa si sa invart de pe foi, cu ochii in PC e dificil. Daca printez direct pagina, fiindca sunt puse in format PNG, ies cu scris alb pe font negru, killer pentru imprimanta. Ar fi mult mai utila o varianta PDF cum este la sectiunea Bac 2008. Banuiesc ca asa le aveti, si nu cred ca ar fi un mare sacrificiu urcarea lor in format PDF (sau doc), fie si impartite in 1000, cate unul pentru fiecare problema.


Problema cu fondul negru este datorata unui bug din unele browsere. O puteti evita, folosind 'print to file' din meniul imprimantei. In acest fel va puteti crea singur chiar si pdf-uri.


---
Euclid
genutzu199
Grup: membru
Mesaje: 2
28 May 2008, 23:38

[Trimite mesaj privat]


Buna!Mi-am facut si eu cont la dvs.si am platit cei 24RON.Am acces la subiecte si rezolvari online.Totusi nu puteti sa ne ajutati cu rezolvari pe care sa le putem descarca de pe site-ul vostru(rezolvari complete in format .doc sau .pdf)?Contra-cost.Eu unul am mare nevioe de ele.Va multumesc!


---
.


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ