Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT1 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
19 Jun 2008, 19:31

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
nu pot comanda prin sms. dupa c completez formularul de comanda si dau mai departe imi spune sa vad daca am introdus corect datele personale etc. si singurul buton pe care il am este 'Inapoi', nu am posibilitatea de a merge mai departe.datele introduse in formular erau complete


De asemenea, va rugam sa nu introduceti caractere ezoterice in campurile aferente. De exemplu, caracterul '<' nu are ce cauta acolo, etc. Daca folositi tastatura romaneasca, diacriticele s-ar putea sa produca o problema. Ne cerem scuze pentru aceasta scapare.


---
Euclid
ema
Grup: membru
Mesaje: 2
29 Jun 2008, 16:21

[Trimite mesaj privat]

ce trebue sa fac    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
Din multiple motive, unele evidente, Pro Didactica a decis sa creeze incepand cu 17 aprilie 2008 "iBac 2008" - zona a pro-didactica.ro cu accesul platit. Rezolvarile variantelor de subiecte pentru examenul de bacalaureat la matematica vor fi publicate cu prioritate in aceasta zona.

Toate celelalte materialele existente pe pro-didactica.ro, inclusiv rezolvarile din zona Bac 2008, vor fi accesibile in continuare in mod gratuit. De asemenea, pe Forum se vor discuta in continuare orice probleme din variantele de subiecte de bacalaureat 2008.

Comentariile, intrebarile si orice discutii legate de acest subiect pot fi postate numai in aceasta zona a Forumului.

Ce trebuie sa fac, sua ma precis cate sms-uri tebuie sa trimit sa-mi fie trmise raspunsurile de la M1 . Am trimis 2 sms-uri si sunt rugata sa mai trimit, intrebarea este cate? De ce nu cere-ti 10$ pentru ele sa nu mai fie nevoie de alte sms-uri. Multumesc anticipat pentru raspuns.

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
29 Jun 2008, 18:35

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
Din multiple motive, unele evidente, Pro Didactica a decis sa creeze incepand cu 17 aprilie 2008 "iBac 2008" - zona a pro-didactica.ro cu accesul platit. Rezolvarile variantelor de subiecte pentru examenul de bacalaureat la matematica vor fi publicate cu prioritate in aceasta zona.

Toate celelalte materialele existente pe pro-didactica.ro, inclusiv rezolvarile din zona Bac 2008, vor fi accesibile in continuare in mod gratuit. De asemenea, pe Forum se vor discuta in continuare orice probleme din variantele de subiecte de bacalaureat 2008.

Comentariile, intrebarile si orice discutii legate de acest subiect pot fi postate numai in aceasta zona a Forumului.

Ce trebuie sa fac, sua ma precis cate sms-uri tebuie sa trimit sa-mi fie trmise raspunsurile de la M1 . Am trimis 2 sms-uri si sunt rugata sa mai trimit, intrebarea este cate? De ce nu cere-ti 10$ pentru ele sa nu mai fie nevoie de alte sms-uri. Multumesc anticipat pentru raspuns.


NU trebuie sa trimiteti mai multe SMS-uri. Dupa ce trimiteti unul aveti accesul la toate rezolvarile din zona iBac. Va rugam sa notati insa ca nu va vom trimite rezolvarile prin email ci le veti consulta singur(a) online.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
ema
Grup: membru
Mesaje: 2
29 Jun 2008, 20:18

[Trimite mesaj privat]


incerc sa-ti explic ca am trimis deja 5 mesaje si sunt cam dusa cu vorba

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
30 Jun 2008, 07:58

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
incerc sa-ti explic ca am trimis deja 5 mesaje si sunt cam dusa cu vorba


Ati fi putut trimite si mai multe, dar daca nu faceti cum scrie in instructiuni tot nu ajungeati sa aveti accesul. Acum v-am aranjat noi contul sa functioneze.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
busbitza
Grup: membru
Mesaje: 5
30 Jun 2008, 11:11

[Trimite mesaj privat]


Help! Am trimis SMSul de plata, am obtinut codul, l-am bagat in casuta text dar nu stiu ce s-a intamplat cu conexiunea si... nu stiu ce trebuie sa mai fac. Plata am facut-o si am nevoie azi de rezolvarile de la MT1... pls...

busbitza
Grup: membru
Mesaje: 5
30 Jun 2008, 11:22

[Trimite mesaj privat]


Da, si dak introduc codul de acces primit pe telefon, imi spune ca este inexistent!!!

busbitza
Grup: membru
Mesaje: 5
30 Jun 2008, 12:21

[Trimite mesaj privat]


Am mai lansat 1 data comanda! de data asta mi-a luat codul de validare! si TOT NU MA LASA SA VAD problemele! ce Dumnezeu se intampla?

busbitza
Grup: membru
Mesaje: 5
30 Jun 2008, 12:40

[Trimite mesaj privat]


gata... s-a rezolvat, nu facusem logout... imi pare rau de tambalaul pe care l-am facut

AlinKa
Grup: membru
Mesaje: 1
30 Jun 2008, 19:08

[Trimite mesaj privat]


Daca azi fac comanda prin sms pt un cod de acces,am sanse sa vad variantele pana la examen?



Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58500 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ