Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT1 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
18 Jul 2008, 21:28

[Trimite mesaj privat]

iBac 2008 - zona cu acces platit    [Editează]  [Citează] 

Din multiple motive, unele evidente, Pro Didactica a decis sa creeze incepand cu 17 aprilie 2008 "iBac 2008" - zona a pro-didactica.ro cu accesul platit. Rezolvarile variantelor de subiecte pentru examenul de bacalaureat la matematica vor fi publicate cu prioritate in aceasta zona.

Toate celelalte materialele existente pe pro-didactica.ro, inclusiv rezolvarile din zona Bac 2008, vor fi accesibile in continuare in mod gratuit. De asemenea, pe Forum se vor discuta in continuare orice probleme din variantele de subiecte de bacalaureat 2008.

Comentariile, intrebarile si orice discutii legate de acest subiect pot fi postate numai in aceasta zona a Forumului.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
prodi
Grup: membru
Mesaje: 12
16 Apr 2008, 18:29


imi puteti da mai multe detalii, cat va costa accesul si cum se va face plata ?

johnye2e
Grup: membru
Mesaje: 6
16 Apr 2008, 22:18

[Trimite mesaj privat]


Deci de acum nu mai sunt puse rezolvarile complete (si gratuite) si in sectiuna BAC 2008?


---
BAC
Christi99k
Grup: membru
Mesaje: 16
17 Apr 2008, 14:43

[Trimite mesaj privat]


as vrea sa stiu cum arata o rezolvare din sectiunea iBac 2008 ??
sunt mai complexe decat ceale gratuite?

andreib
Grup: membru
Mesaje: 43
17 Apr 2008, 16:23

[Trimite mesaj privat]


Nu era mai simplu daca se putea plati cu cadrul? As dori sa stiu daca pot face acest lucru...

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
17 Apr 2008, 18:11

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
as vrea sa stiu cum arata o rezolvare din sectiunea iBac 2008 ??
sunt mai complexe decat ceale gratuite?


Rezolvarile vor fi complete, iar ca lungime si complexitate cam de nivelul http://www.pro-didactica.ro/articole/bac2008/m1_II_001f.pdf



---
Pitagora,
Pro-Didactician
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
17 Apr 2008, 18:14

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Nu era mai simplu daca se putea plati cu cadrul? As dori sa stiu daca pot face acest lucru...

Aveti dreptate ar fi fost mult mai simplu. Din pacate, punerea la punct a unui asemenea sistem in acest moment ar fi fost prea complicata si ar fi durat prea mult.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
yrinuk
Grup: membru
Mesaje: 3
17 Apr 2008, 18:29

[Trimite mesaj privat]


Sa inteleg ca in sectiunea veche nu vor mai fi publicate rezolvari??
Si mai am o intrebare...aveti vreo idee sa publice cineva rezolvari pentru Engleza Scris L1 normal si L2???

prodi
Grup: membru
Mesaje: 12
21 Apr 2008, 11:29


am completat de doua ori formularul de comanda pentru iBac si cand incercat sa il trimit mi s-a intrerupt conexiunea la internet. Cum pot afla daca mi-a fost acceptata comanda ? Si cam in cat timp primim acele plicuri cu codul de acces?

prodi
Grup: membru
Mesaje: 12
21 Apr 2008, 11:29


am completat de doua ori formularul de comanda pentru iBac si cand incercat sa il trimit mi s-a intrerupt conexiunea la internet. Cum pot afla daca mi-a fost acceptata comanda ? Si cam in cat timp primim acele plicuri cu codul de acces?

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
21 Apr 2008, 12:04

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
am completat de doua ori formularul de comanda pentru iBac si cand incercat sa il trimit mi s-a intrerupt conexiunea la internet. Cum pot afla daca mi-a fost acceptata comanda ? Si cam in cat timp primim acele plicuri cu codul de acces?


Comanda dv. nu a ajuns. De asemenea, suntem atenti cu comenzile in duplicat si nu onoram decat una singura (de exexmplu, daca faceti dublu-click pe acel buton, exista sansa de a primi comanda in dupliccat).


---
Euclid


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ