Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT1 » Indrumati-ne sa va ajutam
[Subiect nou]   [Răspunde]
[Prima pagină]   « [1] [2]
Autor Mesaj
emilschwab
Grup: membru
Mesaje: 165
11 Apr 2008, 13:40

[Trimite mesaj privat]


Va rog sa-mi spuneti, poate stiti mai bine, fiind mai aproape de Bucuresti. A aparut acolo o erata, pe site, cu subiectele modificate. Alea trebuie sa le rezolvam? Care sunt subiectele definitive????


---
Emil
dunca
Grup: membru
Mesaje: 66
11 Apr 2008, 14:16


Acelea sunt corecturile la itemi.


---
Domnule Adomnitei, sa recapitulam, cate stele se afla pe drapelul UE (Uniunea Europeana)? Oare cate ?
kamin
Grup: membru
Mesaje: 1
11 Apr 2008, 16:15

[Trimite mesaj privat]


multumesc mult pentru ajutor si astept cu nerabdare ultimelerezolvari si retusyri

andreib
Grup: membru
Mesaje: 43
11 Apr 2008, 18:09

[Trimite mesaj privat]


Din ce am observat rezolvarile aifsate pe edu contin multe greseli.
Sper ca se vor corecta si nu acestea vor fi baremele.

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
11 Apr 2008, 18:18

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Va rog sa-mi spuneti, poate stiti mai bine, fiind mai aproape de Bucuresti. A aparut acolo o erata, pe site, cu subiectele modificate. Alea trebuie sa le rezolvam? Care sunt subiectele definitive????


Este preferabil sa luati din nou subiectele. Cele care se gasesc acum pe subiecte2008.edu.ro sunt cele definitive.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
dunca
Grup: membru
Mesaje: 66
11 Apr 2008, 19:30


Si pentru probele orale?


---
Domnule Adomnitei, sa recapitulam, cate stele se afla pe drapelul UE (Uniunea Europeana)? Oare cate ?
kmyangel
Grup: membru
Mesaje: 1
05 May 2008, 13:47

[Trimite mesaj privat]


vreau si eu rezolvarea de la varianta 23 sub III.Sper sa primesc un rsp cat mai repede


---
kmy
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
05 May 2008, 21:17

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
vreau si eu rezolvarea de la varianta 23 sub III.Sper sa primesc un rsp cat mai repede

In primul rand va rugam sa notati ca exista o zona in Forum pentru aceasta varianta. Va rugam postati acolo orice este legat de ea.

In al doilea rand, am aprecia daca aveti intrebari mai exacte. In Forum nu putem posta rezolvari intregi ci putem da indicatii/raspunsuri la intrebari precise. Daca aveti nevoie de rezolvari complete, atunci probabil aveti nevoie de abonament la iBac.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[Prima pagină]   « [1] [2]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47504 membri, 58512 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ