Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » PRECIZARI
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
tigeress
Grup: membru
Mesaje: 8
23 May 2008, 23:13

[Trimite mesaj privat]


M-a indus in eroare faptul ca nu aparea enuntul, si am crezut ca nu au aparut rezolvarile...dar au aparut.

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
23 May 2008, 23:20

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Mie mi se pare corect....acest acces cu taxa. Din punctul meu de vedere, in loc sa imi cumpar o culegere de pe piata, care contine niste rezolvari foarte succinte si eventual cu greseli, am preferat sa imi cumpar aceasta culegere online. De aici chiar inteleg tot. Calitatea rezolvarilor este excelenta, si chiar apreciez asta. Pacat ca m-am apucat sa rezolv variantele in intregime, si la sub 3...sunt pe cont propriu. Am vazut ca ati ramas un pic in urma cu publicarea (la subiectul 3, variantele 26-50 si 51-75). Cand vor fi disponibile aceste subiecte?


Nu am ramas in urma, chiar dimpotriva! Unele enunturi nu sunt disponibile, dar rezolvarile sunt acolo!. In general, enunturile le adaugam la cateva zile dupa rezolvari.

In alta ordine de idei, va multumim pentru impresiile impartasite. Scaparile din rezolvarile noastre, atatea cate sunt (putine!), vor fi corectate prompt. Acest lucru este imposibil in cazul suportului traditional (pe hartie).

Reamintim:

  • Rezolvarile noastre, daca ar fi tiparite, ar insuma vreo 750 de pagini pentru subiectele MT2, sau peste 1000 (mai exact 1006) pentru subiectele MT1 !
  • Acolo unde am considerat necesar am inclus figuri. Subiectele MT2 contin 132 de figuri, iar subiectele MT1 contin 162 !


---
Euclid


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ