Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » PRECIZARI
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
16 Mar 2008, 21:08

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Deci daca eu sunt la profil mate info voi da M1, chiar daca sunt la clasa D( ultima de mate info ), sau voi da M2? M2 e pentru mate info sau pentru cei care sunt la stiinte? ( nu mai stiu sunt confuza si in plus subiectele sunt cam grele


Deschideti cate un subiect I de la MT1 si unul de la MT2. In partea de sus aveti lista specializarilor care trebuie sa dea din acele subiecte. Pentru mate-info aveti MT1.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
andra gabriela
Grup: membru
Mesaje: 12
16 Mar 2008, 21:26

[Trimite mesaj privat]


la ce se refera propietatea lui Darboux???


---
andra
ovidiubac2008
Grup: membru
Mesaje: 79
21 Mar 2008, 16:35

[Trimite mesaj privat]


nu imi permit eu sa va dau sfaturi si sunt sigur ca voi stiti cel mai bine ce si cum trebuie facut dar dupa parerea mea ar fi mai normal sa postati rezolvarile intai la MT1 si apoi la MT2 dat fiind faptul ca la MT2 sunt mai usoare nu sunt prima optiune la bacalaureat.asa cred. repet.voi stiti mai bine si oricum va multumesc pentru tot ajutorul acordat.sunteti cei mai tari :D


---
iau nota mare la BAC
Dolce
Grup: membru
Mesaje: 2
29 Mar 2008, 19:51

[Trimite mesaj privat]


mai publicati si rezolvarile de la M2, va rog frumos! or avea prioritate cei se la M1 dar diferenta este deja mare.


---
Dolceiza
bobbytzu
Grup: membru
Mesaje: 7
30 Mar 2008, 14:33

[Trimite mesaj privat]


pentru aceste subiecte ar trebui sa va multumim pe viatza...publicatile cum vreti...M1,M2...numa sarumana ca le publicati...tooot respectul meu..:*:*:*

mel89
Grup: membru
Mesaje: 2
30 Mar 2008, 20:58

[Trimite mesaj privat]


eu sunt la profil filologic si la proba F am ales Matematica (M4) . as dori sa stiu daca veti posta si rezolvari la variantele de la M4 .ms anticipat

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
30 Mar 2008, 21:36

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
eu sunt la profil filologic si la proba F am ales Matematica (M4) . as dori sa stiu daca veti posta si rezolvari la variantele de la M4 .ms anticipat

Vom incerca dar totul depinde de cat de repede vom termina cu cele de la MT1 si MT2. Mai reveniti cu intrebarea peste o saptamana cand poate vom sti mai bine.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
bobbytzu
Grup: membru
Mesaje: 7
31 Mar 2008, 19:58

[Trimite mesaj privat]


nu-mi vine sa cred cat de suuuper sunteti...va iubesc....sa va traiasca familia:P..si voi evident...sarumana:*:X

rareshh1986
Grup: membru
Mesaje: 2
01 Apr 2008, 18:34

[Trimite mesaj privat]


Am vazut ca multi intreaba daca a aparut pe piata cartea de mate pentru bac M1. Eu am reusit sa o cumpar de la editura GIL(pe www.gil.ro am facut comanda care ajunge si repede). Are enunturile si raspunsurile, cartea e super ok iar eu sunt multumit de ea.

ovidiubac2008
Grup: membru
Mesaje: 79
02 Apr 2008, 00:32

[Trimite mesaj privat]


cine intreaba mai raresh ) ?
crek asta e bot

multumim pro-didactica ca ne ajutati.fara voi nuj ce ne-am face..va multumim pt rezolvarile publicate.vineri am inteles ca dam toata tara simulare la mate din variantele 1-30 amu nuj dak kiar va da toata tara da eu sigur dau asa k va very multumesc pt rezolvari.sunt foarte explicite si chiar inteleg cum sa fac


---
iau nota mare la BAC


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47500 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ