Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » Sugestie/rugaminte
[Subiect nou]   [Răspunde]
[Prima pagină]   « [1] [2]
Autor Mesaj
aladar
Grup: membru
Mesaje: 120
28 Jun 2008, 20:15

[Trimite mesaj privat]


Genul acesta de ...milogeala...exprimat cu atata fervoare, de catre thephoenixxp, pentru a face publice rezolvarile in mod gratuit,este deja lamentabil.Admir in mod deosebit echipa Pro-Didactica pentru ca au atata rabdare cu asemenea oameni...care sunt asa de insistenti...Draga thephoenixxp iti fac eu un abonament, numai te rog sa incetezi ca deja risti sa aluneci in derizoriu...

thephoenixxp
Grup: membru
Mesaje: 67
28 Jun 2008, 21:58

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Genul acesta de ...milogeala...exprimat cu atata fervoare, de catre thephoenixxp, pentru a face publice rezolvarile in mod gratuit,este deja lamentabil.Admir in mod deosebit echipa Pro-Didactica pentru ca au atata rabdare cu asemenea oameni...care sunt asa de insistenti...Draga thephoenixxp iti fac eu un abonament, numai te rog sa incetezi ca deja risti sa aluneci in derizoriu...


Nu stiu ce sa zic dupa un asemenea mesaj... Daca ai fi observat, eu zisesem doar in primul post de rezolvari si chiar de la inceput spusesem ca era doar o sugestie (nu doar pentru mine ca eu ma descurc si asa) si nu o obligatie, deci nu prea vad "milogeala". In plus, nu stiu de ce acest mesaj al tau imi suna a ... ipocrizie(ca sa nu zic in altfel). Oricum ca sa nu "alunec in derizoriu" iti urez noapte buna si Succes la Bac.

PS: Decat sa imi cumperi mie un abonament, mai bine iti faci tie rost de niste lectii de gramatica.
[Citat]
echipa Pro-Didactica pentru ca au atata rabdare


---
If it weren't for electricity we'd all be watching television by candlelight.
Vizitati-ma la http://www.prosc.ro
iocida
Grup: membru
Mesaje: 19
29 Jun 2008, 13:47

[Trimite mesaj privat]


Am inteles problema pe care au pus-o cei de la pro didactica. si e o problema serioasa.
ei au incercat sa ne ajute pana acum. dar mai mult de atat nu mai pot sa faca.

multumim.

fii pe pace, thephoenixxp ! succes la bac!

[Prima pagină]   « [1] [2]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ