Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
anathema
Grup: membru
Mesaje: 1
14 May 2008, 19:07

[Trimite mesaj privat]

iBac 2008    [Editează]  [Citează] 

Am completat formularul de comanda, dupa care am selectat si programa pe care o doresc, dau click pe butonul "confirma comanda" si nu primesc pe urma mesajul de confirmare din care eu stiu sigur ca formularul a fost trimis catre dumneavoastra, am in fata doar butonul "corecteaza". Vreau sa stiu daca formularul a fost trimis sau mai am ceva de facut ca sa il pot trimite.


---
in my darkest hour
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
22 Apr 2008, 18:40

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am completat formularul de comanda, dupa care am selectat si programa pe care o doresc, dau click pe butonul "confirma comanda" si nu primesc pe urma mesajul de confirmare din care eu stiu sigur ca formularul a fost trimis catre dumneavoastra, am in fata doar butonul "corecteaza". Vreau sa stiu daca formularul a fost trimis sau mai am ceva de facut ca sa il pot trimite.


Ati uitat sa scrieti in mod explicit cantitatea in dreptul casutei bifate! Majoritatea tasteaza acolo numarul '1' (unu).

De aceea apare numai butonul 'corecteaza'. In clipa in care datele sun t toate considerate valide, apare si butonul de genul 'trimite comanda'.


---
Euclid
razbel
Grup: membru
Mesaje: 8
14 May 2008, 18:59

[Trimite mesaj privat]


cand apar rezolvarile alea la M1?a trecut data scrisa acolo?hai o zi merge....dar deja 3 zile pentru subiectele de 75-100 la sub 2.ce se intampla?


---
Semnatura
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
14 May 2008, 19:07

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
cand apar rezolvarile alea la M1?a trecut data scrisa acolo?hai o zi merge....dar deja 3 zile pentru subiectele de 75-100 la sub 2.ce se intampla?

Au aparut conform calendarului. Lipsesc doar enunturile, care de obicei nu apar concomitent, rezolvarile fiind prioritare. Apasati pe butonul 'rezolvare' si veti vedea rezolvarea.


---
Euclid
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47494 membri, 58496 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ