Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
08 Jun 2008, 21:32

[Trimite mesaj privat]


am incercat si de pe Mozilla, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera...peste tot orice optiuni as bifa se printeaza la fel...si nu sunt singura careia i se intampla asta deci nu cred ca e de la mine problema...alta modalitate de printare?


---
Blondelina
enescu
Grup: moderator
Mesaje: 3403
08 Jun 2008, 21:42

[Trimite mesaj privat]


Cu Safari (versiunea pt. Windows) merge perfect.

adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
08 Jun 2008, 21:55

[Trimite mesaj privat]


si de unde il pot downloada?


---
Blondelina
enescu
Grup: moderator
Mesaje: 3403
08 Jun 2008, 21:59

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
si de unde il pot downloada?

http://www.apple.com/safari/download/

adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
08 Jun 2008, 22:10

[Trimite mesaj privat]


l-am descarcat de pe odc dar nu-mi deschide absolut nici o pagina...si l-am luat acum si de pe link-ul ala si tot aia e


---
Blondelina
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
09 Jun 2008, 05:35

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
am incercat si de pe Mozilla, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera...peste tot orice optiuni as bifa se printeaza la fel...si nu sunt singura careia i se intampla asta deci nu cred ca e de la mine problema...alta modalitate de printare?


Am verificat in 3 configuratii si in Windows Vista imi imprima bine cu Opera si imi imprima excelent (calitate profesionala) cu Internet Explorer. In Mac OS X merge excelent atat cu Firefox cat si cu Safari. In Windows XP imi imprima foarte bine cu Internet Explorer. La browserele de pe calculatoarele cu Windows a trebuit sa mai umblu la setari, deci in mod sigur este vorba de setari ale meniului de print.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
alyn71
Grup: membru
Mesaje: 3
15 Jun 2008, 14:03

[Trimite mesaj privat]


Pana la urma noi utilizatorii care am platit pentru iBac vom primi rezolvarile in foarmat .pdf (sau alt format .doc, .jpg) ? nu mai e mult pana la bac si nu cred se va inregistra o crestere spectaculoasa in contul dumneavostra (nu va doresc nimic rau chiar m-au ajutat foarte mult informatiile de pe site). ma gandesc ca cine invata pentru matematica nu o face in ultima saptamana pentru ca este imposila rezolvarea variantelor in 7 zile. la ce numar de utilizatori va asteptati in sptamana asta ? stiu ca banii sunt o problema si va ganditi ca rezolvarile vor circula mult mai repede printre persoanele ce s-au zgarcit pentru 24 lei dar ce castit o sa aveti daca nu le publicati intr-un singur fisier? Sper sa analizati din toate punctele aceasta problema.
Multumesc

adrianna
Grup: membru
Mesaje: 1
15 Jun 2008, 15:27

[Trimite mesaj privat]

incredibil!!    [Editează]  [Citează] 

de jumatate de ora sun pe nr ala de fix ca nu reusesc sa trimit formularul acela prin care primesc acces prin sms...am completat tot ce trebuie de mai bine de 10 ori si inteleg ca tot ar mai fi greseli!!!ce sa fac?

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
15 Jun 2008, 17:54

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
de jumatate de ora sun pe nr ala de fix ca nu reusesc sa trimit formularul acela prin care primesc acces prin sms...am completat tot ce trebuie de mai bine de 10 ori si inteleg ca tot ar mai fi greseli!!!ce sa fac?


Urmariti strict instructiunile. Acel formular functioneaza. Pe de alta parte, acel numar de telefon ne-a fost pus la dispozitie de catre mobilpay si ar trebui sa functioneze nonstop. Va reamintim ca, daca formuati numarul din Bucuresti, chiar si din reteaua fixa, trebuie format codul 021.

P.S. V-ati blocat la formularul acela, care este pe site-ul nostru. Nu folositi acel numar de telefon. Scrieti aici exact ceea ce se intampla.

P.P.S. Unii utilizatori s-au blocat in acel punct deoarece folosisera caractere ezoterice in campul de adresa.


---
Euclid
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
15 Jun 2008, 18:48

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Pana la urma noi utilizatorii care am platit pentru iBac vom primi rezolvarile in foarmat .pdf (sau alt format .doc, .jpg) ? nu mai e mult pana la bac si nu cred se va inregistra o crestere spectaculoasa in contul dumneavostra (nu va doresc nimic rau chiar m-au ajutat foarte mult informatiile de pe site). ma gandesc ca cine invata pentru matematica nu o face in ultima saptamana pentru ca este imposila rezolvarea variantelor in 7 zile. la ce numar de utilizatori va asteptati in sptamana asta ? stiu ca banii sunt o problema si va ganditi ca rezolvarile vor circula mult mai repede printre persoanele ce s-au zgarcit pentru 24 lei dar ce castit o sa aveti daca nu le publicati intr-un singur fisier? Sper sa analizati din toate punctele aceasta problema.
Multumesc


Asa cum am anuntat de foarte multe ori, nu vom mai publica nici un fisier in format pdf nici in zona iBac si nici in alta parte a pro-didactica.ro. De asemenea, nu va asteptati nici la alte modificari in modul de prezentare a rezolvarilor. Nu vedem nici un avantaj pe care l-ar da abonatilor publicarea rezolvarilor intr-un singur fisier.

Decizie noastra nu este legata de numarul de noi abonati, iar motivele pe care le invocati mai sus par mai curand argumente sa nu publicam un fisier mare de rezolvari.


---
Pitagora,
Pro-Didactician


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58496 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ