Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
08 May 2008, 14:10

[Trimite mesaj privat]


AM platit azi la bancpost cei 24 de lei...ce trebuie sa va trimit pe email ca sa pot primi codul de acces?


---
Blondelina
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
08 May 2008, 17:35

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
AM platit azi la bancpost cei 24 de lei...ce trebuie sa va trimit pe email ca sa pot primi codul de acces?

Trimiteti seria ordinului de plata la adresa office@pro-didactica.ro si veti primi imediat codul de acces.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
08 May 2008, 19:47

[Trimite mesaj privat]


v-am scanat ordinul de incasare si vi l-am trimis prin mail ca nu stiam exact ce anume sa va trimit sper ca este ok


---
Blondelina
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
08 May 2008, 20:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
v-am scanat ordinul de incasare si vi l-am trimis prin mail ca nu stiam exact ce anume sa va trimit sper ca este ok

Cred ca da. Responsabilul nostru de marketing/vanzari de la office@pro-didactica.ro va trimite codul cat de curand.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
09 May 2008, 18:06

[Trimite mesaj privat]


of...chiar nu ati putea sa grupati problemele unui subiect?adica I - toate problemele, II- ...etc? va rog mult...eu si asa port ochelari din cauza calculatorului, nu pot sta toata ziua cu ochii in monitor...si daca ma apuc sa printez fiecare problema imi trebuiesc cateva mii de foi...


---
Blondelina
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
09 May 2008, 18:34

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
of...chiar nu ati putea sa grupati problemele unui subiect?adica I - toate problemele, II- ...etc? va rog mult...eu si asa port ochelari din cauza calculatorului, nu pot sta toata ziua cu ochii in monitor...si daca ma apuc sa printez fiecare problema imi trebuiesc cateva mii de foi...


Dupa ce terminam de publicat toate rezolvarile, vom incerca sa va oferim si aceasta optiune de afisare.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
nafets
Grup: membru
Mesaje: 28
09 May 2008, 22:39

[Trimite mesaj privat]


In data de 5 mai 2008 am facut si eu comanda de un cod ptr M1 si M2 si am primit confirmarea prin e-mail dar nici pana acum nu am primit plicul acasa.


---
len
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
09 May 2008, 23:50

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
In data de 5 mai 2008 am facut si eu comanda de un cod ptr M1 si M2 si am primit confirmarea prin e-mail dar nici pana acum nu am primit plicul acasa.


Trimiteti acel email de confirmare (forward) la adresa pitagora@pro-didactioca.ro si voi verifica si rezolva problema.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
11 May 2008, 10:26

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
of...chiar nu ati putea sa grupati problemele unui subiect?adica I - toate problemele, II- ...etc? va rog mult...eu si asa port ochelari din cauza calculatorului, nu pot sta toata ziua cu ochii in monitor...si daca ma apuc sa printez fiecare problema imi trebuiesc cateva mii de foi...


Dupa ce terminam de publicat toate rezolvarile, vom incerca sa va oferim si aceasta optiune de afisare.


ar fi foarte bine...chiar daca ar fi numai o luna pana la examen dar macar e bine si asa...


---
Blondelina
adelinas
Grup: membru
Mesaje: 10
25 May 2008, 22:20

[Trimite mesaj privat]


imi cer scuze pentru insistenta dar as vrea sa stiu cam pe cand o sa grupati problemele aferente fiecarui subiect...daca o sa le grupati pana la urma va tot intreb pentru ca e f greu sa lucrezi atatea ore pe zi in fata calculatorului...


---
Blondelina


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ