Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
andreib
Grup: membru
Mesaje: 43
21 Apr 2008, 13:51

[Trimite mesaj privat]


Am completat joi acel formular. Cam cand estimati ca voi primi codurile. Ma gandeam ca azi ar fi fost normal, dar cu posta asta...

julyjaina
Grup: membru
Mesaje: 4
21 Apr 2008, 16:43

[Trimite mesaj privat]


Subiectele rezolvate la iBAC 2008 vor putea fi vizualizate numai pe site-ul pro-didactica?
Adica nu se pot salva pe calculator?
Se pot imprima?

Mi se pare cam incomod sa stau atata timp in fata calculatorului.

natryum
Grup: membru
Mesaje: 28
21 Apr 2008, 22:38

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am completat joi acel formular. Cam cand estimati ca voi primi codurile. Ma gandeam ca azi ar fi fost normal, dar cu posta asta...


si eu tot joi am completat formularul si am primit azi avizul prin posta cel mai probabil maine voi avea codurile :D


---
****
andreib
Grup: membru
Mesaje: 43
22 Apr 2008, 13:34

[Trimite mesaj privat]


mda...tot nu am primit. Mai astept pana maine. O saptamana mi se pare cam mult totusi pentru un amarat de aviz.

adrinecu
Grup: membru
Mesaje: 2
22 Apr 2008, 14:04

[Trimite mesaj privat]

Problema cod acces    [Editează]  [Citează] 

Am o problema cu codul de acces. Am primit ieri dupa amiaza codul si am accesat iBac fara probleme de pe calculatorul de acasa. Acum sunt la bunici si de pe calculatorul de aici nu mai pot intra. Primesc mesajul " acest cod a fost folosit, introduceti alt cod"! Doar este codul meu! Pot sa folosesc codul numai de la un singur calculator??

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
22 Apr 2008, 17:05

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am o problema cu codul de acces. Am primit ieri dupa amiaza codul si am accesat iBac fara probleme de pe calculatorul de acasa. Acum sunt la bunici si de pe calculatorul de aici nu mai pot intra. Primesc mesajul " acest cod a fost folosit, introduceti alt cod"! Doar este codul meu! Pot sa folosesc codul numai de la un singur calculator??

Nu mai aveti nevoie sa introduceti codul. Este suficient sa va folositi contul pe care l-ati incarcat cu acest cod prima data.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
22 Apr 2008, 17:09

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Subiectele rezolvate la iBAC 2008 vor putea fi vizualizate numai pe site-ul pro-didactica?
Adica nu se pot salva pe calculator?
Se pot imprima?

Mi se pare cam incomod sa stau atata timp in fata calculatorului.


Oferim rezolvarile acestea sub forma electornica online.
Puteti imprima fiecare rezolvare din meniul browserului.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
hypatia
Grup: moderator
Mesaje: 37
23 Apr 2008, 00:02

[Trimite mesaj privat]

Despre livrarea comenzii    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
mda...tot nu am primit. Mai astept pana maine. O saptamana mi se pare cam mult totusi pentru un amarat de aviz.


Ne pare rau ca posta romana creeaza probleme. Va rugam
sa ne trimiteti prin e-mail la pitagora@pro-didactica.ro
data la care ati facut comanda.
Vom verifica imediat ce avem toate datele.

Pentru clarificarea situatiei va informam:

Codurile sunt trimise de ProDidactica in dimineata imediat urmatoare efectuarii comenzii. Intarzieriile provin de la Posta Romana.
ProDidactica lucreaza acum pentru modalitati alternatice de plata.

Va multumim pentru intelegere!


---
Hypatia, Pro-Didacticiana
MirceaM2
Grup: membru
Mesaje: 7
23 Apr 2008, 01:06

[Trimite mesaj privat]


cea mai buna metoda ar fii plata cu cardul, direct de pe site, astfel sa se primeasca acel cod instant. de exemplu, eu astept codul de o saptamana. azi a venit ceva in cutia postala... trebuie sa ridic de la posta... prea complicat. cred ca multi sunt descurajati de aceste proceduri.


---
mai este pan' la bac...
matescared
Grup: membru
Mesaje: 2
23 Apr 2008, 12:37

[Trimite mesaj privat]


In 17 aprilie am dat comanda de cod de acces. Sambata si duminica posta nu lucreaza si in 22 aprilie am primit codul. M-am inregistrat si sunt foarte multumita de rezolvarile si explicatiile date. Alta chestie e ca, acum 3 saptamani mi-am comandat o carte cu subiectele rezolvate la matematica si mi-a ajuns abia saptamana asta. Plus ca respectiva carte propune niste rezolvari destul de greu de inteles. Asadar, tot la Pro-Didactica am ajuns. O bila alba pt echipa Pro-Didactica



Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58496 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ