Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Noldi15
Grup: membru
Mesaje: 7
05 Jul 2008, 15:49

[Trimite mesaj privat]


Pro Didactica Rullz


---
:D:D:D
Scorpi
Grup: membru
Mesaje: 1
22 Aug 2008, 11:33

[Trimite mesaj privat]


decat sa ma uit la rezolvarile voastre :P mai bn le fac singur ... dak toate sunt asa cum sunt in cele gratuite .... ma rog .... e mijto ideea de a face kestia asta ..... imi trecuse si mie prin kp da nam avut cu cine si nu prea am rabdare sa stau toata ziua la klc :D:D:D:D .... oricum bafta ....

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
22 Aug 2008, 17:54

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
decat sa ma uit la rezolvarile voastre :P mai bn le fac singur ... dak toate sunt asa cum sunt in cele gratuite .... ma rog .... e mijto ideea de a face kestia asta ..... imi trecuse si mie prin kp da nam avut cu cine si nu prea am rabdare sa stau toata ziua la klc :D:D:D:D .... oricum bafta ....


Pentru cei care pot sa le rezolve singuri, bineinteles ca nu are nici un sens sa le citeasca pe ecranul calculatorului!


---
Pitagora,
Pro-Didactician
mishuca
Grup: membru
Mesaje: 37
30 Aug 2008, 11:59

[Trimite mesaj privat]


daca retin bine abonamentul platit dureaza pana la 1 septembrie
eu as dori sa folosesc si dupa aceasta data sectiunea aceasta. ce trebuie facut?

Marcelina Popa
Grup: membru
Mesaje: 4
30 Aug 2008, 23:01

[Trimite mesaj privat]


Eu am platit abonamentul abia azi. Am citit neatent conditiile si am avut impresia ca abonamentul trebuie PLATIT pana pe 1 septembrie, putand fi folosit si in continuare.

Acuma, ce sa va spun ... nu-mi pare foarte rau de bani, fiindca ati facut o treaba excelenta, suma nu e mare, iar vina imi apartine in exclusivitate. As fi preferat totusi sa am acces si-n timpul anului scolar la partea aceasta a site-ului. Sau macar inca o saptamana, sa zicem, nu o singura zi .



---
Exista,in mare,doua categorii de oameni: cei care spun "Ma intreb de ce nu se face cutare lucru" si cei care spun "Cine-o sa ma impiedice sa fac asta?". (Churchill)
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
31 Aug 2008, 08:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Eu am platit abonamentul abia azi. Am citit neatent conditiile si am avut impresia ca abonamentul trebuie PLATIT pana pe 1 septembrie, putand fi folosit si in continuare.

Acuma, ce sa va spun ... nu-mi pare foarte rau de bani, fiindca ati facut o treaba excelenta, suma nu e mare, iar vina imi apartine in exclusivitate. As fi preferat totusi sa am acces si-n timpul anului scolar la partea aceasta a site-ului. Sau macar inca o saptamana, sa zicem, nu o singura zi .



In cate zile intreaga zona de pregatire la bacalaureat va fi schimbata si astfel "abonamentul" actual nu va mai functiona.

In cazul d-voastra, intelegem situatia si vom gasi o solutie dupa ce vom trece la noul sistem.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
31 Aug 2008, 19:12

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
daca retin bine abonamentul platit dureaza pana la 1 septembrie
eu as dori sa folosesc si dupa aceasta data sectiunea aceasta. ce trebuie facut?


Ne bucura interesul pe care-l manifestati pentru materialele noastre. In acest moment lucram la reorganizarea intregii zone de pregatire pentru bacalaureat. Avem in vedere problema d-voastra si de indata ce vom trece la noul sistem vom incerca sa gasim o solutie.


---
Pitagora,
Pro-Didactician


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ