Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
31 Aug 2008, 19:12

[Trimite mesaj privat]

iBac 2008 - zona cu acces platit    [Editează]  [Citează] 



---
Pitagora,
Pro-Didactician
emilschwab
Grup: membru
Mesaje: 165
16 Apr 2008, 12:50

[Trimite mesaj privat]


Si cat costa va rog accesul la aceasta zona? Si cum se face plata, unde etc


---
Emil
bobbytzu
Grup: membru
Mesaje: 7
16 Apr 2008, 14:51

[Trimite mesaj privat]


asa..bine...am priceput...unde e zona asta???acolo unde sunt subiectele acum se vor mai afisa subiecte noi???cat costa..cum platim...detaliiiiii

tigeress
Grup: membru
Mesaje: 8
16 Apr 2008, 14:57

[Trimite mesaj privat]


Acceseaza
http://www.pro-didactica.com/bac2008_probleme/browse.php

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
16 Apr 2008, 16:57

[Trimite mesaj privat]


Va rugam sa aveti rabdare inca o zi. Asa cum scrie in anuntul de mai sus, iBac 2008 va fi introdus maine. Atunci vom publica si calendarul pe baza caruia vom afisa rezolvarile subiectelor.

Pagina de pe pro-didactica.com este doar de test si vor mai avea loc mici modificari in ea.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
sick777
Grup: membru
Mesaje: 6
16 Apr 2008, 17:48

[Trimite mesaj privat]


Asa ati ajuns ma sa profitati de pe urma la subiecte??? Mi-e sila. Si ce "motive evidente" erau? Nu ma asteptam la asa ceva. Rusine!


---
Razi, maine sigur va fi mai rau )
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
16 Apr 2008, 18:22

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Asa ati ajuns ma sa profitati de pe urma la subiecte??? Mi-e sila. Si ce "motive evidente" erau? Nu ma asteptam la asa ceva. Rusine!


Daca vi se pare ca noi profitam de pe urma subiectelor, atunci hai sa privim lucrurile mai indeaproape:

- Administratorii acestui site petrec pe zi foarte multe ore (in afara orelor de la slujba) ca sa aveti serviciile si materialele de care ati beneficiat pana acum

-Cu toate acestea, nu am fi fost in stare sa publicam rezolvarile variantelor in timp util pana la examen

- Vi se pare ca 25 de lei este mult pentru ceea ce va oferim? Nu este nici o problema! Iata cateva locuri unde gasiti rezolvari gratuite:

- subiecte2008.edu.ro (asa zisele rezolvari oficiale ale MECT)

- allinfo.ro in meniul din dreapta si pe Forum

- bacalaureat2008.org pe Forum

Daca acestea nu va ajung va mai pot da si alte adrese. Doar o precizare: cele de pe edu.ro sunt rezolvari foarte schitate sau simple rezultate, celelalte sunt scrise de persoane care nu stiu matematica si sunt majoritatea complet gresite!

Daca stiti o sursa de rezolvari care sa se compare macar cat de cat cu ale noastre (culegeri publicate inclusiv) va rugam sa le postati aici si le popularizam si noi.



---
Pitagora,
Pro-Didactician
adirere
Grup: membru
Mesaje: 32
16 Apr 2008, 18:55

[Trimite mesaj privat]


si uite cum devine acest site o afacere frumoasa...
oricum, e meritul vostru si ciar mi se pare normal sa cereti ceva la schimb...si ideea e buna, pentru ca site-ul vostru e unicul din romania care ofera asa ceva... vad un viitor mare pentru acest site(bineinteles, daca aveti grija cu "sfintenie" de el);
Ma asteptam la o treaba de genu`... dar nu chiar acum ... ne-ati luat pe toti prin surprindere )
Din pacate pentru mine, acest sistem a intrat in vigoare tocmai acum, cand dau si eu bacul. Generatia anterioara a avut mai mult noroc, dar asta e, asa a fost mereu generatia noastra... cea mai dezavantajata si plina de experimente...


---
Hapciu
natryum
Grup: membru
Mesaje: 28
16 Apr 2008, 19:26

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
si uite cum devine acest site o afacere frumoasa...
oricum, e meritul vostru si chiar mi se pare normal sa cereti ceva la schimb...si ideea e buna, pentru ca site-ul vostru e unicul din romania care ofera asa ceva... vad un viitor mare pentru acest site(bineinteles, daca aveti grija cu "sfintenie" de el);
Ma asteptam la o treaba de genu`... dar nu chiar acum ... ne-ati luat pe toti prin surprindere )
Din pacate pentru mine, acest sistem a intrat in vigoare tocmai acum, cand dau si eu bacul. Generatia anterioara a avut mai mult noroc, dar asta e, asa a fost mereu generatia noastra... cea mai dezavantajata si plina de experimente...


good point... vorba lu' Cioroianu


---
****
esmeralda
Grup: membru
Mesaje: 18
16 Apr 2008, 20:41

[Trimite mesaj privat]



Sa nu uitam totusi ca oamenii astia au investit bani si timp in ceea ce fac. Noi am luat rezolvarile (pe gratis), i-am intrebat si le-am folosit raspunsurile (pe gratis), i-am laudat si le-am spus ca sunt cei mai tari iar acum ii injuram?

Daca abonamentul este 24 de lei hai 30, mi se pare chiar prea ieftin!!! Pai o ora de meditatii e 25 de lei si nu invat asa de mult ca de pe forumul asta!


---
eu
sick777
Grup: membru
Mesaje: 6
16 Apr 2008, 21:46

[Trimite mesaj privat]


Pentru rezolvarile complete consider ca merita banii, dar avem nevoie de ele in timp util. si cum se vor efectua platile ?


---
Razi, maine sigur va fi mai rau )


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47501 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ