Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » MT1 contra MT2
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Horner
Grup: membru
Mesaje: 37
24 Mar 2008, 17:21

[Trimite mesaj privat]

MT1 contra MT2    [Editează]  [Citează] 

Se pare ca variantele nu se fac in paralel pt MT1 si MT2,cei de la MT2 iesind in dezavantaj...nu credetzi ca ar fi corect sa se faca in paralel problemele pentru bacalaureat

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
23 Mar 2008, 17:47

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Se pare ca variantele nu se fac in paralel pt MT1 si MT2,cei de la MT2 iesind in dezavantaj...nu credetzi ca ar fi corect sa se faca in paralel problemele pentru bacalaureat

Rezolvarea variantelor nu se face dupa corectitudine ci dupa un mod care este mai eficient pentru noi. Daca numarati toate problemele listate dupa tema (si nu dupa varianta) veti vedea ca MT2 nu iese neaparat in dezavantaj. Peste cateva zile aceste probleme listate pe teme vor fi prezentate si dupa variante.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
faraonxxx
Grup: membru
Mesaje: 4
24 Mar 2008, 12:22

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Se pare ca variantele nu se fac in paralel pt MT1 si MT2,cei de la MT2 iesind in dezavantaj...nu credetzi ca ar fi corect sa se faca in paralel problemele pentru bacalaureat





Tu esti prosti sau te prefaci?????cauti pe www.allinfo.ro acolo sunt o graoza de rezolvari pt MT2 si lasa prodidactica in pace,si eu cred ca ar trebui sa se rezolve cele de la MT1 primele ca sunt mai dificile.Daca nu gaeseti rezolvari la MT2 pe prodidactica cauta pe net ca asa am dat si eu de www.allinfo.ro!!!!!

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
24 Mar 2008, 17:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
Se pare ca variantele nu se fac in paralel pt MT1 si MT2,cei de la MT2 iesind in dezavantaj...nu credetzi ca ar fi corect sa se faca in paralel problemele pentru bacalaureat





Tu esti prosti sau te prefaci?????cauti pe www.allinfo.ro acolo sunt o graoza de rezolvari pt MT2 si lasa prodidactica in pace,si eu cred ca ar trebui sa se rezolve cele de la MT1 primele ca sunt mai dificile.Daca nu gaeseti rezolvari la MT2 pe prodidactica cauta pe net ca asa am dat si eu de www.allinfo.ro!!!!!


Pe pro-didactica.ro nu practicam cenzura, deci vom lasa linkul pentru allinfo.ro. Doar trebuie sa precizam ca administratorii pro-didactica.ro nu recomanda absolut deloc rezolvarile de acolo. Au prea multe "stangacii" de rationament matematic (ca sa ne exprimam delicat)!


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58496 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ