Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Cutia cu nisip » conlucrare
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
ConstObreja
Grup: membru
Mesaje: 132
10 Aug 2007, 18:42

[Trimite mesaj privat]

conlucrare    [Editează]  [Citează] 

Dupa ce mi-am dezmortit putin 'brain'-ul, invatand cate ceva din LaTeX, m-am uita peste problemele propuse. Cred ca as putea sa acopar anumite spatii ... libere din problemistica propusa. Dar as avea nevoie de un ajutor din partea celor administreaza site-ul. As vrea ca sursele si rezolvarile unor probleme sa poata fi accesate; nu direct ci, eventual, in 'ladita noastra, cea de toate zilele'! De ex. nu stiu cum se ascund, sau se afiseaza, anumite portiuni de pagina (toogle? Vezi rezolvarea unor ecuatii). In documentatia mea nu e, dar ma pot acomoda. Apoi la problema 2003 nu vad 'poza', pe cand la 2008 o vad. De ce? Cred ca o deschidere 'spre cei mici dar multi' (!..) (v-)ar aduce numai castiguri.
Numai bine,


---
Dorim sa fim, cand nu vor mai fi, prin cei ce vor fi
ConstObreja
Grup: membru
Mesaje: 132
09 Aug 2007, 12:27

[Trimite mesaj privat]


Eu intreb, eu raspund! Centrez, preiau si .. inscriu! S-ar putea sa nu am rabdarea necesara pentru a astepta un raspuns, sau 'grecii' sunt 'in Forum'-ul Atenei ori poate la Marea Egee! Cred ca Euclid e prin preajma, deci il rog sa-mi dea un 'semnal'! La ce? La 'interpelarea' precedenta! Multumesc (mult)!
Cu stima,


---
Dorim sa fim, cand nu vor mai fi, prin cei ce vor fi
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
10 Aug 2007, 18:42

[Trimite mesaj privat]


Stimate Domnule Profesor,

Am fost si noi (suntem) in vacanta. Avem de raspuns la multe intrebari, si nu vrem sa ne pripim.

Ne cerem scuze daca am parut 'surzi'. Ne vom relua activitatea in cateva zile.


---
Euclid
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47504 membri, 58501 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ