Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Testare Naţională 2007 » Ultima sansa...
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
skippy86
Grup: membru
Mesaje: 2
24 Jan 2008, 06:18

[Trimite mesaj privat]

Ultima sansa...    [Editează]  [Citează] 

Buna ziua, m-am inregistrat aici vazand ca ati ajutat multe persoane si as dori sa ma ajuati si p mine.Am dat capacitatea de doua ori si nu am luat acum cand am aflat ca sa facut editia asta speciala am fost cel mai bucuros ca mi sa m-ai acordat o sansa de a lua capacitatea, am gasit la matematica rezolvarea dar din pacate la romana nu aveti.
Puteti in cateva zile sa faceti si la romana cum ati facut la matematica la toate variantele sa dati rezolvarile?
Decat prima parte, acea 5.
Cu stima

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
23 Jan 2008, 17:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Buna ziua, m-am inregistrat aici vazand ca ati ajutat multe persoane si as dori sa ma ajuati si p mine.Am dat capacitatea de doua ori si nu am luat acum cand am aflat ca sa facut editia asta speciala am fost cel mai bucuros ca mi sa m-ai acordat o sansa de a lua capacitatea, am gasit la matematica rezolvarea dar din pacate la romana nu aveti.
Puteti in cateva zile sa faceti si la romana cum ati facut la matematica la toate variantele sa dati rezolvarile?
Decat prima parte, acea 5.
Cu stima


Pro-didactica.ro este in acest moment dedicat exclusiv Matematicii. Nici unul din membrii echipei noastre nu este profesor de Limiba si Literatura Romana, deci din pacate, nu va putem ajuta.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
skippy86
Grup: membru
Mesaje: 2
24 Jan 2008, 06:18

[Trimite mesaj privat]


ok, ms oricum si poate in viitor ma veti ajuta la mate

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47499 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ