Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Testare Naţională 2007 » am o intrebare
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
silviuD
Grup: membru
Mesaje: 12
04 Jun 2007, 22:05

[Trimite mesaj privat]

am o intrebare    [Editează]  [Citează] 

Am un coleg care urmezeaza sa dea capacitatea e in a 8-a ca si mine si nul vad capabil sa treaca la matematica(doamne ajuta fiindca e un nesuferit)vroiam sa stiu daca nu trece urmand in situatia asta sa mearga la un liceu particular(pe principiul da tati 8000$ si invata si baiatu lui) fara sa ia capacitatea el mai poate merge la facultate? la liceele particulare am inteles ca nu ar fi necesar sa aibe peste 5 la toate materiile la care a dat testarea

Va multumesc anticipat, sper sa ma puteti ajuta in aceasta prinvinta fiindca pareriile altor oameni pe care iam intrebat erau contrariate.


---
Invatati invatati invatati Lenin
silviuD
Grup: membru
Mesaje: 12
02 Jun 2007, 21:25

[Trimite mesaj privat]


...


---
Invatati invatati invatati Lenin
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
04 Jun 2007, 22:05

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am un coleg care urmezeaza sa dea capacitatea e in a 8-a ca si mine si nul vad capabil sa treaca la matematica(doamne ajuta fiindca e un nesuferit)vroiam sa stiu daca nu trece urmand in situatia asta sa mearga la un liceu particular(pe principiul da tati 8000$ si invata si baiatu lui) fara sa ia capacitatea el mai poate merge la facultate? la liceele particulare am inteles ca nu ar fi necesar sa aibe peste 5 la toate materiile la care a dat testarea

Va multumesc anticipat, sper sa ma puteti ajuta in aceasta prinvinta fiindca pareriile altor oameni pe care iam intrebat erau contrariate.


Membrii echipei ProDidactica nu stiu subtilitatile acestea, asa ca nu putem nici confirma nici infirma. Poate va raspunde altcineva in cunostiinta de cauza.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ