Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Sonny
Grup: membru
Mesaje: 1
14 Mar 2007, 00:17

Cum naiba    [Editează]  [Citează] 

Bun..le scot astea..ji imi apar in caractere..raspunsurile alea..ce sa fac sa nu imi apara asa si sa apara ce imi trebuie..apare aja: %PDF-1.4
%�쏢
30 0 obj
<</Length 31 0 R/Filter /FlateDecode>>
stream
xÅ?­VÍn1 â??8./â??ciÃ?Ã?â?°Ã³Ã?ªâ??â??2·ŠÃ?j[Ã?J-Ã?n[xžâ?¦Ã?Ã?žÿé-â?¦jÂ¥â?°Ã?±ãÏŸÏ^*k@Yùµëê|q¹Ã?;Ã?¬N¯â??
ê½nY«ýŠwSèMLTõyÃ?8â??â??Å?  òâ?° U/Žô~Ã?DëQ¿(\6.Ã?/â?¹#â?ºd§±(­â?°BHÃ?þAŽÆ?ü©z³x]© kC8hÃ?Ã?â?¡Ã¢Ã¤Wï¢ Ã?â?¬|_â?`lÃ?â?°Ãº éáA+l"ECae[ G !èMÁâ??õ)0iëçË?¿Wâ?¦5(Ã?¨Ã?K6D}Ã?AÐÃ?â??éj$_Ã?¤x²nä66XÃ?Ã?â?¦(Ã?yÃ?zG¨Qiâ??q]Å? \F>·I¤* Eâ?°ÃºDð³â?¬ÃºÅ 3"O) d ê,¶Å?^Ã?â?°&Ã?½æõ;Ã?%
è����³�X

Sper k imi vetzi rasp rpd..ms..

freelive
Grup: membru
Mesaje: 86
11 Mar 2007, 13:28

[Trimite mesaj privat]


Ai incercat sa le deschizi cu Adobe Reader ?

P.S. : Incearca sa scrii in limba romana data viitoare .


---
Optimism is an occupational hazard of programming: feedback is the treament. (Kent Beck)
Bac 2007 - 9,40
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
11 Mar 2007, 18:25

[Trimite mesaj privat]


Nu inteleg. Sa recapitulam:
  • Esti pe internet
  • Ajungi la pagina unde avem link-urile catre rezolvari
  • Apesi pe unul dintre link-uri
  • Iti apare in browser toata varza aia

Daca am dreptate, spune-ne ce sistem de operare / browser folosesti. Pana una alta, da right-click pe link, salveaza-l local pe disc (save as) si deschide-l de acolo


---
Euclid
IulyaBombonika
Grup: membru
Mesaje: 3
13 Mar 2007, 23:58

[Trimite mesaj privat]

salut!!!    [Editează]  [Citează] 

Exact problema asta o am si eu...la fel.... cum ziceai ca se face?...Help me!!![color=blue][/color]

IulyaBombonika
Grup: membru
Mesaje: 3
14 Mar 2007, 00:03

[Trimite mesaj privat]

offf    [Editează]  [Citează] 

Chiar nu-mi dau seama dc apar caracterele alea... Astept un raspuns cat mai rapd... cum sa fac sa vad si eu raspunsurile...

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
14 Mar 2007, 00:16

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Chiar nu-mi dau seama dc apar caracterele alea... Astept un raspuns cat mai rapd... cum sa fac sa vad si eu raspunsurile...

Banuiesc ca Adobe Acrobat e instalat, dar browser-ul nu-l apeleaza cand faci click pe un fisier pdf.

Daca Acrobat nu e instalat, instaleaza-l. Daca e instalat, mergi in optiunile browser-ului, cauta dupa un meniu de genul "file types" si asigura-te ca fisierele cu extensia .pdf sunt deschise de Acrobat. Alternativ, click cu butonul drept pe un link spre un fisier pdf, "save as" ca sa-ti faci o copie locala pe disc, dupa care deschizi copia locala in mod direct.


---
Euclid
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ