Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
bar
Grup: membru
Mesaje: 2
19 Feb 2007, 00:09

[Trimite mesaj privat]

tot eu    [Editează]  [Citează] 

dak puteti sa mi le trimiteti pe bonea_catalin2000@yahoo.com


---
salut to all
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
18 Feb 2007, 21:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
dak puteti sa mi le trimiteti pe bonea_catalin2000@yahoo.com
Va rugam sa intelegeti ca adminstratorii acestui site nu au timp sa trimita rezolvari prin email. Rezolvarile le puteti lua singuri folosind meniul din stanga:

Examene 07 --> Teste Nationale ---> Varianta dorita in format pdf


---
Pitagora,
Pro-Didactician
gauss
Grup: Administrator
Mesaje: 6933
19 Feb 2007, 00:09

[Trimite mesaj privat]


Nu putem. Dar dak Dv. puteti sa ne programati o extensie PHP care raspunde automat la astfel de cereri, o vom ingloba cat se poate de repede. Pana atunci sunteti rugat insa sa adresati aceeasi intrebare profesorului din liceul in care va aflati, suntem convinsi ca el va da satisfactie cererii Dumneavoastra in mai putin de cinci minute. In caz contrar, adresati-va directorului scolii, care, desigur, va va oferi pentru neajunsul pricinuit si subiectele de la limba romana.
In cazul in care doriti sa deveniti un programator bun, in eventualitatea faptului ca nu va impliniti visul de a deveni Director de intreprindere, puteti sa exersati de pe acum facilitatea

wget

care este de preferat cererii in eter de trimis e-mail pe o adresa, pe care, cei mai putin afectati de securitatea internet, vor avea ocazia in zilele urmatoare sa trimita anonim toate gunoaiele... (Credeti-ma, asa ceva se intampla! Adresele de e-mail pe chat sunt de dat cu grija, pe un forum, unde raman intiparite o vremem mai lunga, ar trebui doar in cazuri speciale mentionate...)


---
df (gauss)
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ