Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
studalbert
Grup: membru
Mesaje: 316
16 Nov 2014, 15:52

[Trimite mesaj privat]

mesaj    [Editează]  [Citează] 

Stimate domnule profesor Gauss
Mai intai imi cer scuze ca va deranjez cu acest mesaj este primul si ultimul de acest gen.
Dar sunt fata de dumneavoastra dator sa dau unele explicatii si anume:
1)Nu sunt in masura sa apreciez eu competenta dumneavoastra profesionala care este -lucru dovedit-la reala inaltime.
2)In legatura cu un SITE adresat de dumneavoastra in data de 2 Noiembrie imi cer scuze- abia acum l-am vazut si sunt dator sa va dau unele explicatii:
In primul rand vreau sa va informez cu referire la "draga Denisa"sau faptul ca m-am oferit sa dau adresa mea de EMAIL pentru raspuns este ca eu cunosc pe Denisa de mai mult timp -am mai colaborat cu dansa si cu alte ocazii si de aceea.
Dealtfel lamuririle cerute de ea si explicate intr-un fel de mine arata in mod fara echivoc ca m-am referit la metoda explicata de dumneavoastra mie cu alta ocazie si am pomenit asta prin text.
2)Cat priveste pe domnul "GIGELMARGA"alias"gica2000" denota pe langa o reala prostie si o mare dovada de mitocanie.
Vreau sa arat aici doar doua din afirmatiile dumnealui-citez"Si maine votam...vai de curu'vostru" iar in domeniul matematicii explicatia dumnealui vis-a-vis ca am fost acuzat de aberatii a fost "chestia cu asociativitatea"
Este normal sa fie asa ca in capul dumnealui la cultura de care da dovada ne putem astepta si la asemenea manifestari pe langa si o mare dovada de confuzie in judecata.
Asa ca in acest fel vreau sa linistesc intr-un fel si pe ceilalti domni care nu cunosc in amanuntime problema si pentru care eu gasesc interventiile dumnealor ca neavenite.
Eu cu aceasta ocazie vreau sa ii linistesc ca sunt ferm convins ca veti ramane si pe viitor colaboratorul nostru-repet-de o reala valoare.


gica2000
Grup: membru
Mesaje: 27
16 Nov 2014, 15:43

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Stimate domnule profesor Gauss
Mai intai imi cer scuze ca va deranjez cu acest mesaj este primul si ultimul de acest gen.
Dar sunt fata de dumneavoastra dator sa dau unele explicatii si anume:
1)Nu sunt in masura sa apreciez eu competenta dumneavoastra profesionala care este -lucru dovedit-la reala inaltime.
2)In legatura cu un SITE adresat de dumneavoastra in data de 2 Noiembrie imi cer scuze- abia acum l-am vazut si sunt dator sa va dau unele explicatii:
In primul rand vreau sa va informez cu referire la "draga Denisa"sau faptul ca m-am oferit sa dau adresa mea de EMAIL pentru raspuns este ca eu cunosc pe Denisa de mai mult timp -am mai colaborat cu dansa si cu alte ocazii si de aceea.
Dealtfel lamuririle cerute de ea si explicate intr-un fel de mine arata in mod fara echivoc ca m-am referit la metoda exlicata de dumneavoastra mie cu alta ocazie si am pomenit asta prin text.
2)Cat priveste pe domnul "GIGELMARGA"alias"gica2000" denota pe langa o reala prostie si o mare dovada de mitocanie.
Vreau sa arat aici doar doua din afirmatiile dumnealui-citez"Si maine votam...vai de curu'vostru" iar in domeniul matematicii explicatia dumnealui vis-a-vis ca am fost acuzat de aberatii a fost "chestia cu asociativitatea"
Este normal sa fie asa ca in capul dumnealui la cultura de care da dovada ne putem astepta si la asemenea manifestari pe langa si o mare dovada de confuzie in judecata.
Asa ca in acest fel vreau sa linistesc intr-un fel si pe ceilalti domni care nu cunosc in amanuntime problema si pentru care eu gasesc interventiile dumnealor ca neavenite.
Eu cu aceasta ocazie vreau sa ii linistesc ca sunt ferm convins ca veti ramane si pe viitor colaboratorul nostru-repet-de o reala valoare.



Eu sunt gica2000 nu am nicio treaba cu Gigelmarga.
Asta e, ce mai vrei, tu ti-ai dat mail-ul aici. Dansul a dat search pe google si ti-a gasit anuntul de meditatii la matematica.
E cam clar, ti-ai ales o palarie "prea mare", adica vrei sa faci bani din meditatii, dar nestiind sa rezlvi problemele vii aici. E putin incorect ce faci.
Aici te dai student, acolo te dai mare doctor.
Asta e, nu toti sunt prosti.
Esti un fel de impostor adica, pacalesti lumea ca esti altceva ca sa le iei banii. Ce faci matale se numeste inselaciune, apropo ca ne venisei cu codul penal.
In locul tau as sterge-o imediat. ORicum cred ca vei reveni cu alt nume, acum ca te-ai descoperit, dar stilul va fi usor de recunoscut.

studalbert
Grup: membru
Mesaje: 316
16 Nov 2014, 15:49

[Trimite mesaj privat]


1)O dovada de bun simt este sa nu va adresati la persoana intai fara sa ne cunoastem
2)Referitor la multimea de prosti dumneavoastra din care multime faceti parte?

gica2000
Grup: membru
Mesaje: 27
16 Nov 2014, 15:52

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
1)O dovada de bun simt este sa nu va adresati la persoana intai fara sa ne cunoastem
2)Referitor la multimea de prosti dumneavoastra din care multime faceti parte?


Mai are si pretentii dupa ce s-a umplut de ridicol...
Eu fac parte din multimea celor care nu pot fi prostiti de un impostor ca dumneavoastra. Na, ca v-am facut hatarul, va convine asa adresarea?
Dvs vorbiti de bun-simt, avand in vederea inselaciunea pe care o practicati, dandu-va mare profesor doctor si meditator la matematica, obiect pe care nu-l stapaniti cum trebuie nici pentru dvs, daramite pentru a-i invata pe altii?

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47543 membri, 58560 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ