Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
studalbert
Grup: membru
Mesaje: 316
16 Nov 2014, 02:49

[Trimite mesaj privat]


"Chestia cu asociativitatea "nu stiu cum sa traduce in limbaj matematic-cel mult de gang.
Se vede ca stati cam prost cu cifra sapte.

gigelmarga
Grup: membru
Mesaje: 1071
16 Nov 2014, 03:40

[Trimite mesaj privat]




Explica?iile la poz?, ?i multe altele, mâine. :D

studalbert
Grup: membru
Mesaje: 316
16 Nov 2014, 04:15

[Trimite mesaj privat]


Buna seara
Domnule Gigelmarga (alias Gigi)va atrag atentia cu aceasta ocazie ca ati savarsit prin violarea corespondentei personale si afisarea unor date pesonale cu caracter confidential si denuntarea publica fara acordul autorului a adreselor de EMAIL un delict penal care conform Codului Penal (Legea 161/2003)constituie infractiune care se pedepseste cu inchisoare de la doi la cinci ani.
Daca nu va potoliti avantul de mitocan va avertizez ca voi merge pana la a va actiona in justitie pentru violarea secretului corespondentei electronice precum si denuntarea in mod public a unor date personale cu caracter electronic .
Eu nu imi amintesc sa va fi dat vreun acord in acest sens.
Probabil ca faceti asta din prea multa lipsa de cultura dar daca mai continuati va voi actiona in justitie.Prezentul constituie un avertisment si astept scuzele de rigoare-contrar voi lua toate masurile necesare pentru a inlatura orice atac la persoana mea prin acest delict asa cum am aratat mai sus.
Daca nu ati invatat pana acum va atrag eu atentia ca PRODIDACTICA nu are nici un fel de legatura cu aberatiile pe care le lansati aici.
Asemenea chestiuni se reglementeaza in ultima instanta pe care vad ca o cautati prin justitie.

gigelmarga
Grup: membru
Mesaje: 1071
16 Nov 2014, 12:43

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
afisarea unor date pesonale cu caracter confidential si denuntarea publica fara acordul autorului a adreselor de EMAIL


Informatiile afisate sunt publice. Sunt obtinute printr-o simpla cautare pe Google (http://bit.ly/1BBKj7k).

De altfel, pretioasa dv. adresa de email a fost facuta publica chiar pe acest site, de catre dv.


Si de catre "prietenul" dv.



Am semnalat fenomenul aici: http://pro-didactica.ro/forum/index.php?forumID=14&ID=52082

Am impresia ca dv. profitati de utilizatorii acestiu site pentru avantaje materiale personale. Asa se explica postarile gen "mi s-au dictat problemele", sau insistente de genul:


Si, daca tot vorbiti de chestiuni juridice, fiti sigur ca sunteti intr-adevar "doctor in stiinte" si "colaborator al revistei canadiene MATHEMATICSMAGAZINE", asa cum ati anuntat public pentru a atrage clienti.


gica2000
Grup: membru
Mesaje: 27
16 Nov 2014, 14:17

[Trimite mesaj privat]


Daca sunteti intr-adevar doctor in stiinte, de ce nu meditati la stiinte, si neaparat doriti la matematica? "Cu experienta universitara", adica, in ce consta aceasta experienta?
Se pare ca foamea e mare si unii si-o mai astupa meditand la matematica, desi nu sunt neaparat cei mai potriviti s-o faca.

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
17 Nov 2014, 06:17

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Buna seara
Domnule Gigi imi pare foarte rau sa va spun ca trebuie sa mai studiati inca problema.
Daca ati ajuns la aceeeasi concluzie in legatura cu aberatiile din doua una:sau nu ati inteles nimic din rezolvarea mea sau aveti un spirit de contrazicere fara rost.
Pai ce am spus eu ca nu am inteles si la ce va referiti dumneavoastra?
Daca totusi vreti sa dovediti contrariul de ce nu raspundeti aici la intrebarile domnului profesor Gauss?
Daca totusi continuati sa afirmati ca demonstratiile mele sunt niste aberatii de ce nu sunteti capabil sa dovediti si unde anume sunt acele aberatii?Sau mai bine zis cu ce anume didemonstratia mean nu sunteti de acord?
In concluzie:sunteti in stare sa dovediti concret in ce constau acele aberatii?pentru ca aici suntem la matematica nu la politica.
Spuneti va rog in ce constau acele aberatii?Daca nu le puteti dovedi va invit sa va cereti scuze.



Va raspund eu ca sa nu mai existe dubii. In rezolvarea la care se refera gigelmarga scrieti intr-adevar aberatii.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
17 Nov 2014, 06:33

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Buna seara
Domnule Gigelmarga (alias Gigi)va atrag atentia cu aceasta ocazie ca ati savarsit prin violarea corespondentei personale si afisarea unor date pesonale cu caracter confidential si denuntarea publica fara acordul autorului a adreselor de EMAIL un delict penal care conform Codului Penal (Legea 161/2003)constituie infractiune care se pedepseste cu inchisoare de la doi la cinci ani.
Daca nu va potoliti avantul de mitocan va avertizez ca voi merge pana la a va actiona in justitie pentru violarea secretului corespondentei electronice precum si denuntarea in mod public a unor date personale cu caracter electronic .
Eu nu imi amintesc sa va fi dat vreun acord in acest sens.
Probabil ca faceti asta din prea multa lipsa de cultura dar daca mai continuati va voi actiona in justitie.Prezentul constituie un avertisment si astept scuzele de rigoare-contrar voi lua toate masurile necesare pentru a inlatura orice atac la persoana mea prin acest delict asa cum am aratat mai sus.
Daca nu ati invatat pana acum va atrag eu atentia ca PRODIDACTICA nu are nici un fel de legatura cu aberatiile pe care le lansati aici.
Asemenea chestiuni se reglementeaza in ultima instanta pe care vad ca o cautati prin justitie.


Din acest moment contul studalbert nu mai are dreptul de a posta pe ProDidactica. Am subliniat in rosu unul din motive. Daca nu as fi avut o minivacanta as fi facut-o mai devreme.


---
Pitagora,
Pro-Didactician


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47543 membri, 58560 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ