Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
alexiovan
Grup: membru
Mesaje: 319
09 May 2014, 09:15

[Trimite mesaj privat]

fara solutii    [Editează]  [Citează] 

Buna ziua
Domnule TAMREF
Studiind FORUMUL de la PRODIDACTICA am observat ca dumneavoastra propuneti in mod sistematic ecuatii sau expresii INCOMPATIBILE si nu stiu ce vreti de fapt sa urmariti facand acest lucru?
Poate vreti sa puneti la incercare rabdarea domnilor profesori colaboratori ai acestui SITE?
Nu pot sa imi dau seama de fapt care este sursa acestor probleme? ?De unde le luati?
Ca din cartile de matematica este exclus!

TAMREF
Grup: membru
Mesaje: 1083
09 May 2014, 09:15

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Buna ziua
Domnule TAMREF
Studiind FORUMUL de la PRODIDACTICA am observat ca dumneavoastra propuneti in mod sistematic ecuatii sau expresii INCOMPATIBILE si nu stiu ce vreti de fapt sa urmariti facand acest lucru?
Poate vreti sa puneti la incercare rabdarea domnilor profesori colaboratori ai acestui SITE?
Nu pot sa imi dau seama de fapt care este sursa acestor probleme? ?De unde le luati?
Ca din cartile de matematica este exclus!

Bun? ziua!
NU EXIST? NIMIC F?R? SOLU?II!
Faptul c? nu exist? astfel de probleme în c?r?ile de matematic? are vreo importan???Nu în?eleg de ce v? deranjeaza problemele pe care le postez eu???
F?r? sup?rare,eu urm?resc s? în?eleg mai bine matematica!A?a cum omul cerceteaz? univesul în toate ungherele sale a?a ?i eu fac acela?i lucru în matematic?....?i recunosc c? nu ?tiu matematic?....Mii de scuze,dac? v-am deranjat prea mult!

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47528 membri, 58547 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ