Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Ladyinred
Grup: membru
Mesaje: 30
22 Feb 2007, 22:23

[Trimite mesaj privat]


Uha...s-a afisat varianta 36 la m1-2 ... ce draguts din partea voastra.
Multumiri.


---
Andra
LuNETista
Grup: membru
Mesaje: 52
22 Feb 2007, 16:48

[Trimite mesaj privat]


hei, nu vreau sa fiu rea... sau calma pentru ca sunt la M1_1 si am o GRAMADA de subiecte rezolvate, pe cand voi, doar cateva... nu consider ca noi ar trebui sa fim prioritari... nici voi... desi subiectele noastre au un grad mai ridicat de dificultate. Acesti oameni, sunt OAMENI. nu sunt obligati sa ne rezolve noua problemele... o fac pentru ca vor... si ar fi bine sa`i respectam si sa le multumim pentru asta, nu sa fim ironici, cinici si insinuanti. au si dumnealor o viata personala... nu sunt roboti, si ce e cel mai important, ne raspund foarte rapid la intrebarile de pe forum. ai putea sa lucrezi si atunci cand vor aparea rezolvarile sa te verifici, iar unde nu esti sigura sa intrebi. dupa cum vad eu lucrurile, rezolvarile vor aparea cu mult inainte de bac... o sa ai timp sa le termini. stiu ca simti ca esti in criza de timp. toti simtim asta. dar nu trebuie sa dam vina pe administratorii acestui site. fac tot ce pot ca sa ne ajute. sper sa nu mi`o iei in nume de rau. nu am nimic personal cu tine, vorbesc in numele tuturor si pentru toti cei "nemultumiti". scuze, inca o data si spor la treaba!


---
"Oidame uden eidenai"
Ladyinred
Grup: membru
Mesaje: 30
22 Feb 2007, 22:23

[Trimite mesaj privat]


Hehehe, dar nu am luat'o in nume de rau ... toti suntem egali pana la urma.


---
Andra
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47527 membri, 58547 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ