Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » FELICITARI
[Subiect nou]   [Răspunde]
[Prima pagină]   « [1] [2]
Autor Mesaj
alinutza
Grup: membru
Mesaje: 16
15 Feb 2007, 23:19

[Trimite mesaj privat]


Pt unu care pur si simplu copiaza rezolvarile date de voi, eu cred ca va fi destul de dificil ca sa ia o nota mare ... este adevarat ca ramai cu idei din ceea ce ai facut...dar ca sa poti spune ca ai inteles trebuie sa le faci si singur...parerea mea


---
Ali
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
15 Feb 2007, 23:27

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Pt unu care pur si simplu copiaza rezolvarile date de voi, eu cred ca va fi destul de dificil ca sa ia o nota mare ... este adevarat ca ramai cu idei din ceea ce ai facut...dar ca sa poti spune ca ai inteles trebuie sa le faci si singur...parerea mea

Ai dreptate in ceea ce priveste munca. Fara lucrul individual nu merge. Noi ne refeream la acele subiecte care in mod normal fac departajarea. Sunt putine si se cunosc toate dinainte...


---
Euclid
scama
Grup: membru
Mesaje: 1
16 Feb 2007, 16:42

[Trimite mesaj privat]


ma duc la pregatire de 2 luni si sincer mai bine le inteleg aici decat ce-mi zice tipa aia....Abia astept sa mai rezolvati la M1_2 k-s km putine...Ar trebui sa va dau banii voua

shoutgun
Grup: membru
Mesaje: 19
18 Feb 2007, 18:53

[Trimite mesaj privat]


Adevaru este ca voi sunte-ti TARI nu am cuvinte sa spun cat de mult ma ajuta-ti pe mine, dar nu numai pe mine ci si pe multi altii. Sunte-ti cei mai tari

[Prima pagină]   « [1] [2]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47543 membri, 58560 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ