Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Cutia cu sugestii » Propunere legata de BAC 2008
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Marcelina Popa
Grup: membru
Mesaje: 4
13 Sep 2007, 09:03

[Trimite mesaj privat]

Propunere legata de BAC 2008    [Editează]  [Citează] 

Vreau, in primul rand, sa va felicit pentru ce ati facut aici.

De-abia am descoperit site-ul si n-am apucat sa-i studiez toate cotloanele, asa ca in privinta criticilor ma abtin, deocamdata . Am insa o propunere legata de examenul de bac 2008: sa nu stergeti inca rezolvarile variantelor din 2007! Programa celor care dau bacul anul acesta e foarte apropiata de cea veche, asa ca pot lucra cu folos 90% din problemele de anul trecut (eu le-am sugerat deja elevilor mei sa downloadeze variantele, cat se mai gasesc pe net). Acum le voi sugera sa downloadeze si rezolvarile de aici.



---
Exista,in mare,doua categorii de oameni: cei care spun "Ma intreb de ce nu se face cutare lucru" si cei care spun "Cine-o sa ma impiedice sa fac asta?". (Churchill)
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
13 Sep 2007, 09:03

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Vreau, in primul rand, sa va felicit pentru ce ati facut aici.

De-abia am descoperit site-ul si n-am apucat sa-i studiez toate cotloanele, asa ca in privinta criticilor ma abtin, deocamdata . Am insa o propunere legata de examenul de bac 2008: sa nu stergeti inca rezolvarile variantelor din 2007! Programa celor care dau bacul anul acesta e foarte apropiata de cea veche, asa ca pot lucra cu folos 90% din problemele de anul trecut (eu le-am sugerat deja elevilor mei sa downloadeze variantele, cat se mai gasesc pe net). Acum le voi sugera sa downloadeze si rezolvarile de aici.



Nu numai ca nu vom sterge materialele legate de Bac 2007, ci le vom completa cu altele legate de Bac 2008.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58496 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ