Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Cutia cu sugestii » Sugestie
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Steiner
Grup: membru
Mesaje: 3
29 May 2014, 19:29

[Trimite mesaj privat]

Sugestie    [Editează]  [Citează] 

Parerea mea este ca, ar trebui sa creati un chat al forum-ului, nelamuririle s-ar rezolva mult mai usor si mai repede, am putea discuta mai lejer, nu prin postari etc. dar in acelasi timp sa avem si sectiunea de "Cereri probleme" in caz ca nimeni nu raspunde pe chat.Mie chiar mi se pare un lucru util, avand in vedere ca se pot explica si unele lucruri mai usor decat in postari.
Ar fi de mare ajutor sa vedem care sunt utilizatorii inregistrati la momentul respectiv, sa stim cui sa trimitem mesaj privat in caz ca exista vreo nelamurire.


---
Thales
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
29 May 2014, 19:29

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Parerea mea este ca, ar trebui sa creati un chat al forum-ului, nelamuririle s-ar rezolva mult mai usor si mai repede, am putea discuta mai lejer, nu prin postari etc. dar in acelasi timp sa avem si sectiunea de "Cereri probleme" in caz ca nimeni nu raspunde pe chat.Mie chiar mi se pare un lucru util, avand in vedere ca se pot explica si unele lucruri mai usor decat in postari.
Ar fi de mare ajutor sa vedem care sunt utilizatorii inregistrati la momentul respectiv, sa stim cui sa trimitem mesaj privat in caz ca exista vreo nelamurire.


La cat timp disponibil avem nu credem ca vom ajunge curand sa oferim o asemenea facilitate.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ