Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
kolgart
Grup: membru
Mesaje: 20
17 May 2008, 10:25

[Trimite mesaj privat]

ibac    [Editează]  [Citează] 

Am cumparat codul de acces, variantele sunt rezolvate bine, dar e cam multa "foiala", nu se poate pune o varianta intreaga in format .pdf ? In plus cateodata imi iau de lucru si in alta parte unde nu am acces la internet si mi-ar veni mult mai usor daca as putea printa documentul.
Multumesc.


---
Kolgart
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
13 May 2008, 21:15

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am cumparat codul de acces, variantele sunt rezolvate bine, dar e cam multa "foiala", nu se poate pune o varianta intreaga in format .pdf ? In plus cateodata imi iau de lucru si in alta parte unde nu am acces la internet si mi-ar veni mult mai usor daca as putea printa documentul.
Multumesc.


Dupa cum am mai scris de multe ori, nu putem posta in iBac rezolvari in format pdf. Daca doriti sa imprimati rezolvarile o puteti face cu optiunea PRINT din meniul browserului.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
kolgart
Grup: membru
Mesaje: 20
17 May 2008, 10:25

[Trimite mesaj privat]


Dupa cum am mai scris de multe ori, nu putem posta in iBac rezolvari in format pdf. Daca doriti sa imprimati rezolvarile o puteti face cu optiunea PRINT din meniul browserului.

Nu doresc neaparat format pdf, as dori ca toate rezolvarile sa fie afisate pe pagini, pentru ca e cam mult de alergat, de exemplu: vezi problema 1, du-te inapoi, vezi problema 2, inapoi, problema 3, inapoi, si tot asa. Daca ar fi afisate cat mai restrans, unora le-ar veni mai usor.


---
Kolgart
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ