Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » oare de ce ?
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
mikiduta
Grup: membru
Mesaje: 1
15 May 2007, 01:02

[Trimite mesaj privat]

oare de ce ?    [Editează]  [Citează] 

sper sa fie pertinenta intrebarea: oare de ce in ultimul timp postati variante mai rar? tocmai acum,cand copiii sunt pe ultima suta de metri? timpul chiar nu va mai permite sau va temeti ca,odata terminat de postat variantele,va scadea simtitor traficul pe site,si in consecinta vreti sa impiedicati acest lucru? multumesc anticipat pt raspuns.o zi excelenta!

Kix
Grup: membru
Mesaje: 213
14 May 2007, 15:47

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
sper sa fie pertinenta intrebarea: oare de ce in ultimul timp postati variante mai rar? tocmai acum,cand copiii sunt pe ultima suta de metri? timpul chiar nu va mai permite sau va temeti ca,odata terminat de postat variantele,va scadea simtitor traficul pe site,si in consecinta vreti sa impiedicati acest lucru? multumesc anticipat pt raspuns.o zi excelenta!


Personal consider ca aceasta intrebare este IMPERTINENTA!!
Tind sa cred ca esti unul dintre cei 37 de autori de probleme de la Edu.ro. Sau chiar ministrul invatamantului?
Sau te uiti la Telejurnale prea mult si ai invatat dela liderii partidelor cumse demoralizeaza pe acei putini oameni care mai si lucreaza.


---
x
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
14 May 2007, 18:29

[Trimite mesaj privat]

trafic    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
sper sa fie pertinenta intrebarea: oare de ce in ultimul timp postati variante mai rar? tocmai acum,cand copiii sunt pe ultima suta de metri? timpul chiar nu va mai permite sau va temeti ca,odata terminat de postat variantele,va scadea simtitor traficul pe site,si in consecinta vreti sa impiedicati acest lucru? multumesc anticipat pt raspuns.o zi excelenta!

Am fost prinsi cu alte treburi. In plus, Euclid a fost racit. Sper ca ti-am satisfacut curiozitatea. N-are nici o legatura cu traficul.


---
Euclid
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
14 May 2007, 18:32

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
sper sa fie pertinenta intrebarea: oare de ce in ultimul timp postati variante mai rar? tocmai acum,cand copiii sunt pe ultima suta de metri? timpul chiar nu va mai permite sau va temeti ca,odata terminat de postat variantele,va scadea simtitor traficul pe site,si in consecinta vreti sa impiedicati acest lucru? multumesc anticipat pt raspuns.o zi excelenta!


Ati vazut vreo reclama pe pro-didactica.ro ca sa aiba traficul vreo legatura cu povestea asta?


---
Pitagora,
Pro-Didactician
edy007
Grup: membru
Mesaje: 10
14 May 2007, 22:04

[Trimite mesaj privat]


personal cred ca trebuie sters subiectu asta... :
1. daca nu ma insel mai este un subiect deschis asemanator, acela cu "va rugam suntem multi..."
2. nu crezi ca daca ar fi postate toate rezolvarile ar intra mai multa lume ca sa le ia? sau daca nu se fac variante e trafic si daca se adauga nu mai intra nimeni?
*interesant*
3. succes la bac

manutmu
Grup: membru
Mesaje: 62
15 May 2007, 01:02

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
personal cred ca trebuie sters subiectu asta... :
1. daca nu ma insel mai este un subiect deschis asemanator, acela cu "va rugam suntem multi..."

uite ca intervin si eu si asta pt ca acel subiect ingrosat mai sus este de fapt capodopera mea, eu l-am deschis; adevarul ca si eu am vrut sa-l sterg la un moment dat , chiar am scris ceva in genul intr-o interventie de-a mea la acel subiect: "WOW!!! oare de ce am deschis eu subiectul asta....ca se cearta "astia" pe aici de numa numa! of mai mai ..." . Eu am tot respectul pentru cei de la pro-didactica pentru tot ceea ce au facut pentru noi, si nu e putin , delok putin, ceea ce au facut pentru noi!
Bafta la toti!

P.S.: si chiar -site-ul n-are nici makar o reclama

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ