Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2007 » rezolvari fizica
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
karina
Grup: membru
Mesaje: 1
22 Mar 2007, 01:03

[Trimite mesaj privat]

rezolvari fizica    [Editează]  [Citează] 

va rog mult,daca stie cineva unde as putea sa gasesc modele de rezolvare si pentru fizica.....am incercat sa caut si in librarii,si pe internet,si nu am reusit sa gasesc nimic de felul asta(......pe site-ul ministerului sunt postate numai niste indicatii pe scurt,nu si rezolvarile....ne-ar fi de mai mare ajutor daca am putea sa vedem si modele de rezolvare.....nici la subiectul de tipul I nu sunt oferite raspunsurile,ca sa putem sa ne verificam.......
multumim pentru ideea de a face publice rezolvarile de la matematica.ne este de un real folos.inca o data multumesc

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
22 Mar 2007, 01:03

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
va rog mult,daca stie cineva unde as putea sa gasesc modele de rezolvare si pentru fizica.....am incercat sa caut si in librarii,si pe internet,si nu am reusit sa gasesc nimic de felul asta(......pe site-ul ministerului sunt postate numai niste indicatii pe scurt,nu si rezolvarile....ne-ar fi de mai mare ajutor daca am putea sa vedem si modele de rezolvare.....nici la subiectul de tipul I nu sunt oferite raspunsurile,ca sa putem sa ne verificam.......
multumim pentru ideea de a face publice rezolvarile de la matematica.ne este de un real folos.inca o data multumesc


Din pacate echipa ProDidactica nu este la curent cu nici un site care sa ofere rezolvari/indicatii la fizica. Poate va ajuta unul din utilizatorii nostri.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47495 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ