Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
felix007
Grup: membru
Mesaje: 3
11 Apr 2008, 16:59

[Trimite mesaj privat]

nu vad rezolvarile     [Editează]  [Citează] 

Buna ziua,
cand incerc sa deschid rezolvarile, grupate pe categori de exercitii (ex: mt2 geometrie vectoriala) nu vad decat rezolvarea sub 1 varianta 1 exercitiul 2.
Daca incerc sa aleg din lista cuprinsului alta rezolvare(ex: sub.1, v. 2, ex. 5)
imi arata rezolvarea dorita doar pt cateva secunde, dupa care imi deschide tot rezolvarea de la sub.1 v.1 ex2.
Acest lucru se intampla indiferent de varianta aleasa.
Ce trebuie sa fac sa vad toate rezolvarile?
Multumesc.


---
felix
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
11 Apr 2008, 16:50

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Buna ziua,
cand incerc sa deschid rezolvarile, grupate pe categori de exercitii (ex: mt2 geometrie vectoriala) nu vad decat rezolvarea sub 1 varianta 1 exercitiul 2.
Daca incerc sa aleg din lista cuprinsului alta rezolvare(ex: sub.1, v. 2, ex. 5)
imi arata rezolvarea dorita doar pt cateva secunde, dupa care imi deschide tot rezolvarea de la sub.1 v.1 ex2.
Acest lucru se intampla indiferent de varianta aleasa.
Ce trebuie sa fac sa vad toate rezolvarile?
Multumesc.

La fiecare set de rezolvari tematice aveti un buton "cuprins" care va afisa lista tuturor problemelor de acel tip.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
felix007
Grup: membru
Mesaje: 3
11 Apr 2008, 16:59

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
La fiecare set de rezolvari tematice aveti un buton "cuprins" care va afisa lista tuturor problemelor de acel tip.

Asta am observat!
Problema este ca, atunci cand imi aleg o varianta din lista cuprinsului, nu vad rezolvarea aleasa de mine decat pentru 2-3 secunde, dupa care fara sa fac nimic, se deschide rezolvarea de la prima varianta din lista cuprinsului.
Am dat anterior un exemplu pentru a evidentia aceasta problema.


---
felix
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47500 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ