Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2009 MT2 » ...
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
aledudu
Grup: membru
Mesaje: 1
02 Mar 2009, 23:21

[Trimite mesaj privat]


dar cand se afiseaza rezolvarile toate pt bac 2009????am vazut ceva pe prima pagina a site-ului....cei inregistrati aici vor primii gratuit rezolvarile....ms astept raspuns daca se poate


---
ale.dudu
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
01 Mar 2009, 09:55

[Trimite mesaj privat]

Afisarea rezolvarilor    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
dar cand se afiseaza rezolvarile toate pt bac 2009????am vazut ceva pe prima pagina a site-ului....cei inregistrati aici vor primii gratuit rezolvarile....ms astept raspuns daca se poate


Luni incepem sa publicam rezolvarile variantelor de subiecte 2009 si probabil le vom avea pe toate publicate pana pe 10 martie.

Aceste rezolvari vor apare in zona iBac si vor fi accesibile doar ABONATILOR iBac. Astfel toti cei care au cumparat accesul la arhiva de rezolvari 2007 si 2008, vor primi in mod gratuit accesul la rezolvarile 2009.De altfel in formularul de comanda la iBac deja se mentioneaza rezolvarile 2009.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
alexcoman
Grup: membru
Mesaje: 7
01 Mar 2009, 13:30

[Trimite mesaj privat]


is it just me...sau subiectele pt m2 sunt mai dificile decat cele de anul trecut?! :|

ciuciu
Grup: membru
Mesaje: 14
02 Mar 2009, 21:30

[Trimite mesaj privat]


nu reusesc sa ma abonez si eu,dupa ce completez formularul de comanda si dau confirma comanda imi apare un chenar cu datele mele si jos scrie inapoi,help
am reusit numai ca am tinut pagina deschisa mai mult si mi-a scris
''Sesiunea a expirat!
In cazul in care ai efectuat plata contacteaza comerciantul si solicita confirmarea platii si intrarea in posesia serviciului/produsului cumparat. ''

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
02 Mar 2009, 23:05

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
nu reusesc sa ma abonez si eu,dupa ce completez formularul de comanda si dau confirma comanda imi apare un chenar cu datele mele si jos scrie inapoi,help
am reusit numai ca am tinut pagina deschisa mai mult si mi-a scris
''Sesiunea a expirat!
In cazul in care ai efectuat plata contacteaza comerciantul si solicita confirmarea platii si intrarea in posesia serviciului/produsului cumparat. ''


Dati-ne cateva ore sa studiem cazul. Maine dimineata veti primi prin email instructiunile de urmat.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
ciuciu
Grup: membru
Mesaje: 14
02 Mar 2009, 23:21

[Trimite mesaj privat]


Am rezolvat,acum merge,am mai dat refresh si am bagat iar codul pe care il primisem prin sms si am vazut ca de data asta a mers.Multumesc!

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47501 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ