Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT2 » fara speranta...
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
claudiaa
Grup: membru
Mesaje: 14
04 Mar 2008, 19:29

[Trimite mesaj privat]

fara speranta...    [Editează]  [Citează] 

nu vreau sa va mai deranjez si eu cu intrebari poate retorice....dar crede cineva ca noi vom lua bacul cu o nota buna anul acesta la mate?mie mi se par criminale subiectele sau poate nu stiu eu suficienta matematica incat sa le vad altfel...ce credeti domnilor profesori ai acestui site?se mai poate schimba ceva in bine(in favoarea elevului) la aceste variante la mate pana in aprilie?

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
03 Mar 2008, 23:26

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
nu vreau sa va mai deranjez si eu cu intrebari poate retorice....dar crede cineva ca noi vom lua bacul cu o nota buna anul acesta la mate?mie mi se par criminale subiectele sau poate nu stiu eu suficienta matematica incat sa le vad altfel...ce credeti domnilor profesori ai acestui site?se mai poate schimba ceva in bine(in favoarea elevului) la aceste variante la mate pana in aprilie?


Cum nu avem nici o legatura cu Ministerul Educatiei, ne pare rau dar nu avem cum sa ne dam cu parerea despre eventualele schimbari in organizarea Bacalaureatului 2008. Banuim ca nu vor fi schimbari majore in subiecte si daca multa lume se va exprima negativ in legatura cu dificultatea subiectelor, la fel ca anul trecut vor avea grija ca la tragerea la sorti sa iasa un subiect acceptabil ca dificultate. Dar toate aceastea sunt supozitii...

Tot ce poate face echipa ProDidactica este sa va puna la dispozitie materiale care sa va ajute sa invatati mai bine si mai usor la matematica.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Danna89
Grup: membru
Mesaje: 11
04 Mar 2008, 19:29

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
nu vreau sa va mai deranjez si eu cu intrebari poate retorice....dar crede cineva ca noi vom lua bacul cu o nota buna anul acesta la mate?mie mi se par criminale subiectele sau poate nu stiu eu suficienta matematica incat sa le vad altfel...ce credeti domnilor profesori ai acestui site?se mai poate schimba ceva in bine(in favoarea elevului) la aceste variante la mate pana in aprilie?


Cum nu avem nici o legatura cu Ministerul Educatiei, ne pare rau dar nu avem cum sa ne dam cu parerea despre eventualele schimbari in organizarea Bacalaureatului 2008. Banuim ca nu vor fi schimbari majore in subiecte si daca multa lume se va exprima negativ in legatura cu dificultatea subiectelor, la fel ca anul trecut vor avea grija ca la tragerea la sorti sa iasa un subiect acceptabil ca dificultate. Dar toate aceastea sunt supozitii...

Tot ce poate face echipa ProDidactica este sa va puna la dispozitie materiale care sa va ajute sa invatati mai bine si mai usor la matematica.



Ar fi fost mult prea frumos sa fie usoare exercitiile...Eu una ma gandeam daca am putea contesta subiectele;sunt mult prea grele sincer si eu una nu-s paralela la matematica,dar din multe dintre exercitii chiar nu am habar

In fine,nu imi ramane decat sa sper ca iau si eu BAC-ul

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47488 membri, 58464 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ