Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bac 2008 MT1 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
prodi
Grup: membru
Mesaje: 12
25 Apr 2008, 14:09


Am primit parola de la voi si sunt foarte multumita de rezolvarile pe care le publicati. Am mai multe culegeri cu rezolvari la MT1, dar voi sunteti cei mai buni. Felicitari !!!

raluca0601
Grup: membru
Mesaje: 6
25 Apr 2008, 17:38

[Trimite mesaj privat]


in sfarsit

raluca0601
Grup: membru
Mesaje: 6
25 Apr 2008, 17:52

[Trimite mesaj privat]


as avea o intrebare... pentru zona ibac.. nu am putea beneficia si de pdf-uri cu variantele rezolvate? ar fi mai usor pentru printare... plus ca ma cam dor ochii stand in fata compului atat.

Alinstein
Grup: membru
Mesaje: 12
29 Apr 2008, 18:37

[Trimite mesaj privat]


exact aceeasi sugestie am vrut sa o fac precum Raluca.. nu ati putea face tot cu PDF-uri? va rugam.. ar fi exceptional.. sunt mult mai practice.. mai usor de folosit si nu sunt atat de obositoare..


---
hope for the best.
Alinstein
Grup: membru
Mesaje: 12
29 Apr 2008, 18:40

[Trimite mesaj privat]


P.S.: Rezolvarile sunt fff frumoase.. daca ar avea si interfata ca si la cele publice ati fi cei mai buni nu ca n-ati fi deja :P ... ati fi MAI TARI :D
Great job! keep going


---
hope for the best.
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
29 Apr 2008, 20:12

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
exact aceeasi sugestie am vrut sa o fac precum Raluca.. nu ati putea face tot cu PDF-uri? va rugam.. ar fi exceptional.. sunt mult mai practice.. mai usor de folosit si nu sunt atat de obositoare..


Va intelegem ca ar fi mai usor de citit in fisiere pdf, dar din pacate nu putem posta asa ceva in acest moment.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Alinstein
Grup: membru
Mesaje: 12
29 Apr 2008, 21:22

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
exact aceeasi sugestie am vrut sa o fac precum Raluca.. nu ati putea face tot cu PDF-uri? va rugam.. ar fi exceptional.. sunt mult mai practice.. mai usor de folosit si nu sunt atat de obositoare..


Va intelegem ca ar fi mai usor de citit in fisiere pdf, dar din pacate nu putem posta asa ceva in acest moment.


M-am prins.. e mai greu de transmis materialul asa.. aveti dreptate.. nu m-am gandit si din perspectiva voastra.


---
hope for the best.
raluca0601
Grup: membru
Mesaje: 6
01 May 2008, 14:04

[Trimite mesaj privat]


la mt1 sunt disponibile doar pana la 25 sub II si III... urmatoarele pe cnd?:D

bobbytzu
Grup: membru
Mesaje: 7
01 May 2008, 15:59

[Trimite mesaj privat]


exact..acceasi problema o am si eu...sunt subiectele numai pana la var 25...restul???:D

Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
01 May 2008, 17:21

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
exact..acceasi problema o am si eu...sunt subiectele numai pana la var 25...restul???:D

La problemele variantelor 26-50 aveti rezolvarile postate de duminica. Ce nu puteti vedea in acest moment la ele sunt enunturile, dar si acelea vor fi puse. Mergeti la varianta dorita si apoi apasati "Vezi rezolvarea" la problema care va intereseaza.


---
Pitagora,
Pro-Didactician


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47500 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ