Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » iBac 2008 - zona cu acces platit
[Subiect nou]   [Răspunde]
Autor Mesaj
Andreibote
Grup: membru
Mesaje: 2
16 Jun 2008, 14:29

[Trimite mesaj privat]


Am si eu o intrebare,prin aceasta comanda imediat dupa ce am dato avem acces la restul variantelor sau cum?


---
.
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
16 Jun 2008, 17:35

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am si eu o intrebare,prin aceasta comanda imediat dupa ce am dato avem acces la restul variantelor sau cum?

Daca alegeti plata prin SMS, dureaza mai putin de 1 minut pana aveti acces la toate rezolvarile.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Andreibote
Grup: membru
Mesaje: 2
16 Jun 2008, 19:31

[Trimite mesaj privat]


Si daca aleg mandat postal la fel de repede am acces?


---
.
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
16 Jun 2008, 20:09

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Si daca aleg mandat postal la fel de repede am acces?

Ce intelegeti prin 'mandat postal' ? Daca va referiti la ordin de plata, primiti accesul in aceeasi zi, de indata ce receptionam e-mailul dv. cu seria ordinului de plata respectiv (sau nr. de control, in functie de banca). In acest caz, veti primi un cod de acces nu in 5 minute, dar in maximum cateva ore.


---
Euclid
sparkle
Grup: membru
Mesaje: 1
17 Jun 2008, 14:33

[Trimite mesaj privat]


buna ziua!as vrea sa primesc cateva variante reolvate prin sms,insa nu inteleg modalitatea de plata.acolo scrie ca pretul este 6 euro,insa pt o singura varianta,toate,sau un nr stabilit de voi?sper ca m-am facut inteleasa.
multumesc!

Crystynel
Grup: membru
Mesaje: 3
17 Jun 2008, 15:04

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Am verificat in 3 configuratii si in Windows Vista imi imprima bine cu Opera si imi imprima excelent (calitate profesionala) cu Internet Explorer. In Mac OS X merge excelent atat cu Firefox cat si cu Safari. In Windows XP imi imprima foarte bine cu Internet Explorer. La browserele de pe calculatoarele cu Windows a trebuit sa mai umblu la setari, deci in mod sigur este vorba de setari ale meniului de print.


Salut, am incercat si eu sa printez pe un sistem cu XP, utilizand browserul Mozilla insa imi apare negru in locul unde ar trebui sa iasa rezolvat. Puteti sa imi spuneti ce ati modificat in browser pentru a putea imprima?

Rog ca scrisul in rosu de la rezolvari sa fie inlocuit cu negru deoarece la imprimare alb-negru cu scris mai mic nu se intelege.

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
17 Jun 2008, 17:36

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
buna ziua!as vrea sa primesc cateva variante reolvate prin sms,insa nu inteleg modalitatea de plata.acolo scrie ca pretul este 6 euro,insa pt o singura varianta,toate,sau un nr stabilit de voi?sper ca m-am facut inteleasa.
multumesc!


Prin SMS puteti PLATI. In schimb, primiti accesul ONLINE (nu prin SMS) la TOATE REZOLVARILE.


---
Euclid
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
17 Jun 2008, 18:12

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
Am verificat in 3 configuratii si in Windows Vista imi imprima bine cu Opera si imi imprima excelent (calitate profesionala) cu Internet Explorer. In Mac OS X merge excelent atat cu Firefox cat si cu Safari. In Windows XP imi imprima foarte bine cu Internet Explorer. La browserele de pe calculatoarele cu Windows a trebuit sa mai umblu la setari, deci in mod sigur este vorba de setari ale meniului de print.


Salut, am incercat si eu sa printez pe un sistem cu XP, utilizand browserul Mozilla insa imi apare negru in locul unde ar trebui sa iasa rezolvat. Puteti sa imi spuneti ce ati modificat in browser pentru a putea imprima?


Dupa cum scrie in ceea ce citati, am schimbat browserul si am folosit Internet Explorer.

[Citat]
Rog ca scrisul in rosu de la rezolvari sa fie inlocuit cu negru deoarece la imprimare alb-negru cu scris mai mic nu se intelege.

Ne pare rau dar nu avem cum sa oferim rezolvarile in doua moduri: unele cu rosu la rezultat si altele cu negru. Multi utilizatori prefera sa le aiba in rosu.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
Crystynel
Grup: membru
Mesaje: 3
17 Jun 2008, 18:42

[Trimite mesaj privat]


[Citat]

Ne pare rau dar nu avem cum sa oferim rezolvarile in doua moduri: unele cu rosu la rezultat si altele cu negru. Multi utilizatori prefera sa le aiba in rosu.


Va rog frumos domnule Pitagora, am mare nevoie de ele in negru, v-am explicat motivul. Sunt sigur ca se pot pune si in negru... stiu ca necesita munca. Daca va razganditi cumva multi utilizatori va vor fi recunoscatori. Multumesc frumos oricum pentru suport!

Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
17 Jun 2008, 21:00

[Trimite mesaj privat]


[Citat]

Va rog frumos domnule Pitagora, am mare nevoie de ele in negru, v-am explicat motivul. Sunt sigur ca se pot pune si in negru... stiu ca necesita munca. Daca va razganditi cumva multi utilizatori va vor fi recunoscatori. Multumesc frumos oricum pentru suport!


Aceasta este o falsa problema. Puteti regla felul in care tipariti din meniul imprimantei. In majoritatea cazurilor se poate selecta alb/negru de acolo. Produsul finit difera, din pacate, de la imprimanta la imprimanta. DAR, in mod normal culoarea rosie ar trebui sa apara aproape neagra.


---
Euclid


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47501 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ