Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » INUTIL
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
Greuceanu
Grup: membru
Mesaje: 15
25 Mar 2008, 00:26

[Trimite mesaj privat]

INUTIL    [Editează]  [Citează] 

Acest forum este o idee buna, dar este prost organizat si ineficient.

Ar fi bine daca la problemele grele, fiecare cand gaseste ideea sa o posteze. Deoarece sunt mai multe materii de Bac. si nu pot sa stau la o problema ore in sir, desi mi-ar placea mai mult asta.

Pe deasupra, desi am intrebat, am trimis si mesaje, nimeni nu raspunde. Tot la meditatii, asa-i?


---
Matematica e frumoasa
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
21 Mar 2008, 20:28

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Acest forum este o idee buna, dar este prost organizat si ineficient.

Ar fi bine daca la problemele grele, fiecare cand gaseste ideea sa o posteze. Deoarece sunt mai multe materii de Bac. si nu pot sa stau la o problema ore in sir, desi mi-ar placea mai mult asta.

Pe deasupra, desi am intrebat, am trimis si mesaje, nimeni nu raspunde. Tot la meditatii, asa-i?


Nu va obliga nimeni sa stati pe ProDidactica daca vi se pare ca pierdeti timpul!
Nu am oprit pe nimeni sa posteze solutii la probleme grele si nu-mi aduc aminte de nici un contract pe care l-am semnat cu dumneavoastra ca sa va raspund imediat la intrebari neglijandu-mi problemele personale.

Oricat vi s-ar parea de ciudat nici unul din administratorii acestui site nu da meditatii! Doar ca avem slujbe si familii pe care le-am neglijat foarte mult pentru a ajuta pe cei interesati de subiectele de Bac 2008.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
aladar
Grup: membru
Mesaje: 120
21 Mar 2008, 21:08

[Trimite mesaj privat]

Inutil    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
Acest forum este o idee buna, dar este prost organizat si ineficient.

Ar fi bine daca la problemele grele, fiecare cand gaseste ideea sa o posteze. Deoarece sunt mai multe materii de Bac. si nu pot sa stau la o problema ore in sir, desi mi-ar placea mai mult asta.

Pe deasupra, desi am intrebat, am trimis si mesaje, nimeni nu raspunde. Tot la meditatii, asa-i?


Asta se numeste ...tipic prostie romaneasca...domnule Greuceanu! Daca nu poti ajuta ...mai bine nu incurca...si lasa oamenii sa-si vada de treaba.De criticat toti sunteti buni...

tonya
Grup: membru
Mesaje: 5
22 Mar 2008, 08:35

[Trimite mesaj privat]


MIE UNA MI SE PARE K NU MERITATI SA FITI TRATATI ASA..DUPA CE CA MUNCITI PT NOI UNII SE MAI TREZESC SA MAI SI COMENTEZE...EU UNA VA MULTUMESC MULT DE TOT![color=red][/color]

Greuceanu
Grup: membru
Mesaje: 15
22 Mar 2008, 10:33

[Trimite mesaj privat]


Imi cer mii de scuze. E un forum bun! Si util! Si cu oameni sufletisti.


---
Matematica e frumoasa
mores
Grup: membru
Mesaje: 7
23 Mar 2008, 18:16

[Trimite mesaj privat]


accesul pe acest forum este gratuit pt toata lumea si ar trebui APRECIAT faptul ca exista persoane care pierd ore in sir doar pentru a ne ajuta pe noi, elevii.

Mii de multumiri din partea mea si banuiesc ca a majoritatii persoanelor de pe forum!


---
suNwavesSsSsSsSsSs
manutmu
Grup: membru
Mesaje: 62
24 Mar 2008, 23:58

[Trimite mesaj privat]


dupa parerea mea acest subiect e inutil

alext
Grup: membru
Mesaje: 157
25 Mar 2008, 00:26

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Acest forum este o idee buna, dar este prost organizat si ineficient.

Ar fi bine daca la problemele grele, fiecare cand gaseste ideea sa o posteze. Deoarece sunt mai multe materii de Bac. si nu pot sa stau la o problema ore in sir, desi mi-ar placea mai mult asta.

Pe deasupra, desi am intrebat, am trimis si mesaje, nimeni nu raspunde. Tot la meditatii, asa-i?

Nu inteleg de ce ai denumit acest subiect ca INUTIL si apoi ai spus ca forumul e prost organizat si ineficient.O sa-ti dau un exemplu de o chestie care e prost organizata si ineficienta dar din pacate nu e inutila:examenul de Bac de anul acesta.Deci sa incheiem acest subiect,cum a mai spus cineva,subiectul INUTIL e el insusi inutil.


---
top
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47500 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ