Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

Forum » Bacalaureat 2008 » poate cineva sami raspunda si mie?:D
[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
andry
Grup: membru
Mesaje: 1
04 Mar 2008, 23:40

[Trimite mesaj privat]

poate cineva sami raspunda si mie?:D    [Editează]  [Citează] 

spuneti-mi careva dak se gasesc pe ceva site[b][/b] si ceva rezolvari la limba romana?plzzzzzzzz va rog mult sami raspundeti dak stiti...va multumesc anticipat.


---
andrey
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
04 Mar 2008, 23:30

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
spuneti-mi careva dak se gasesc pe ceva site[b][/b] si ceva rezolvari la limba romana?plzzzzzzzz va rog mult sami raspundeti dak stiti...va multumesc anticipat.


Pe pro-didactica.ro nu se gasesc si nu se vor gasi rezolvari ale subiectelor de limba romana pentru Bac 2008. In actuala echipa ProDidactica nu se afla nici un membru care sa fie expert in predarea limbii romane.


---
Pitagora,
Pro-Didactician
gauss
Grup: Administrator
Mesaje: 6933
04 Mar 2008, 23:40

[Trimite mesaj privat]


In orice caz suntem suficienti de "experti" in limba romana pentru a sti ca dak e fiu de geto-dak, poate, poate da-kappa, dar nu e niciodata daca, tot asa cum interjectia fara de consoane plzzzz nu poate decat sa-mi aduca aminte decat de ceasul care ma va scula in cateva ore, caruia ii voi raspunde intr-un mod mai putin academic relativ curand si obligat de soarta.

Ma oameni buni, nu puteti scrie romaneste, ca sa citim si noi astia de peste hotare fara denivelari?!

(A nu mi se lua in serios, ca am facut si io o gluma, dar a mi se lua in serios sfatul...)


---
df (gauss)
[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47502 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ