Bine ai venit guest
 
User:
Pass:

[Creare cont]
[Am uitat parola]
iBac = materialul ULTRACOMPLET de pregătire pentru bac la mate. Dacă vrei poţi.
Forum pro-didactica.ro  [Căutare în forum]

[Subiect nou]   [Răspunde]
[1]
Autor Mesaj
onika
Grup: membru
Mesaje: 2
26 May 2007, 20:49

[Trimite mesaj privat]

buna ziua    [Editează]  [Citează] 

salut...cum as putea sa vad rezolvarile de pe didactica k o vreme a mers dar acu` am nevoie de un program sa le deschid....ma poate ajuta cineva cu o parere poate..


---
onika
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
16 Apr 2007, 17:20

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
salut...cum as putea sa vad rezolvarile de pe didactica k o vreme a mers dar acu` am nevoie de un program sa le deschid....ma poate ajuta cineva cu o parere poate..


Aveti un program pentru vizualizat fisiere pdf, cu ar fi Acrobat Reader de exemplu?


---
Pitagora,
Pro-Didactician
onika
Grup: membru
Mesaje: 2
17 Apr 2007, 10:47

[Trimite mesaj privat]


pai am facut rost de aest program si pot vedea acum rezultatele...mersi oricum


---
onika
Adrianaa
Grup: membru
Mesaje: 9
20 Apr 2007, 18:22

[Trimite mesaj privat]


Salut! Am aceeasiproblema cu deschiderea subiectelor, care pana nu demult se puteau deschide paginile. Am programul instalat, dar problema exista in continuare. Ma bucuram tare mult ca am gasit aceasta sursa de subiecte rezolvate. Chiar vreau sa va felicit. Va rog, daca puteti sa faceti ceva sa pot vedea din nou paginile rezolvate. Cred ca este o eroare. Problema este ca acelasi lucru se intampla si pa pagina unui profesor in care are rezolvate aceste subiecte. Ce sa inteleg din toate aceste lucruri? De ce nu se mai pot deschide in pdf?

Pro
Grup: Administrator
Mesaje: 76
20 Apr 2007, 18:49

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
Salut! Am aceeasiproblema cu deschiderea subiectelor, care pana nu demult se puteau deschide paginile. Am programul instalat, dar problema exista in continuare. Ma bucuram tare mult ca am gasit aceasta sursa de subiecte rezolvate. Chiar vreau sa va felicit. Va rog, daca puteti sa faceti ceva sa pot vedea din nou paginile rezolvate. Cred ca este o eroare. Problema este ca acelasi lucru se intampla si pa pagina unui profesor in care are rezolvate aceste subiecte. Ce sa inteleg din toate aceste lucruri? De ce nu se mai pot deschide in pdf?

Problema este pe calculatorul pe care il folositi. Browser-ul (Internet Explorer, Firefox, etc.) trebuie sa stie ce sa faca cu acele fisiere pdf. Fie nu aveti instalat acel helper (e.g. Adobe Acrobat Reader), fie s-a umblat la setari. Oricum, daca ceva nu functioneaza precizati circumstantele exacte (ce anume faceti si ce anume se intampla), altfel nu avem cum sa va ajutam.


---
Pro Didactica [mare dregator]
Adrianaa
Grup: membru
Mesaje: 9
25 Apr 2007, 13:12

[Trimite mesaj privat]


Multumesc pentru raspuns. S-a rezolvat problema. Am instalat Adobe Reader. Va multumesc si pentru ceea ce faceti pe acest site.

cristi14gl
Grup: membru
Mesaje: 1
24 May 2007, 13:39

[Trimite mesaj privat]


BUNA!!! Aveti pe site raspunsurile variantelor 90-100????? Ca nu le gasesc! MULTUMESC.


---
YO
Euclid
Grup: Administrator
Mesaje: 2659
24 May 2007, 17:47

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
BUNA!!! Aveti pe site raspunsurile variantelor 90-100????? Ca nu le gasesc! MULTUMESC.

Nu, dar le vom avea pana la sfarsitul saptamanii.


---
Euclid
Pitagora
Grup: Administrator
Mesaje: 4750
25 May 2007, 09:42

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]
BUNA!!! Aveti pe site raspunsurile variantelor 90-100????? Ca nu le gasesc! MULTUMESC.

Nu, dar le vom avea pana la sfarsitul saptamanii.


Au fost postate chiar mai devreme


---
Pitagora,
Pro-Didactician
georgyAnnA
Grup: membru
Mesaje: 1
26 May 2007, 19:44

[Trimite mesaj privat]

help me!!!    [Editează]  [Citează] 

[Citat]
[Citat]
salut...cum as putea sa vad rezolvarile de pe didactica k o vreme a mers dar acu` am nevoie de un program sa le deschid....ma poate ajuta cineva cu o parere poate..


Aveti un program pentru vizualizat fisiere pdf, cu ar fi Acrobat Reader de exemplu?


unde as putea sa gasesc si eu acest program Acrobat Reader ....


---
GeorgyAnnA
daviodan
Grup: membru
Mesaje: 303
26 May 2007, 20:49

[Trimite mesaj privat]


[Citat]
[Citat]

unde as putea sa gasesc si eu acest program Acrobat Reader ....

Download-ati o versiune de aici .Va recomand versiunea 5.

[1]


Legendă:  Access general  Conţine mesaje necitite  47499 membri, 58497 mesaje.
© 2007, 2008, 2009, 2010 Pro-Didactica.ρ